رفتن به بالا
  • Thursday - 9 June 2016 - 08:30
  • کد خبر : ۳۸۴۲۳
13950229000550_PhotoA

لینک کوتاه:
مالک باشگاه سیاه جامگان مشهد:

آیت‌الله علم‌الهدی در انتخاب نام جدید تیم ابومسلم هیچ نقشی نداشت

محمدرضا عباسی گفت: آیت‌الله علم الهدی در انتخاب نام باشگاه، هیچ گونه نقشی نداشته و این تصمیم تنها با نظر هیئت مدیره باشگاه، انتخاب شده است.                                                      اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

محمدرضا عباسی گفت: آیت‌الله علم الهدی در انتخاب نام باشگاه، هیچ گونه نقشی نداشته و این تصمیم تنها با نظر هیئت مدیره باشگاه، انتخاب شده است.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛پس از حاشیه‌های متعددی که از حدود دو سال قبل برای تغییر نام تیم سیاه‌جامگان مشهد ایجاد شده بود، سرانجام روز گذشته توافق بر سر نام جدید این تیم صورت گرفت.
با اینکه گفته می‌شد، نام تیم سیاه‌جامگان به «مشهد‌الرضا» تغییر پیدا می‌کند و حاشیه‌های زیادی بر سر این نام مقدس ایجاد شد، مسئولان باشگاه با هماهنگی آیت‌الله علم‌الهدی تصمیم جدیدی گرفتند.  بر این اساس نام تیم سیاه‌جامگان به «مشهد» تغییر یافت.

محمدرضا عباسی، مالک باشگاه سیاه‌جامگان درباره انتخاب این نام می‌گوید: «پس از تذکر آیت الله علم الهدی، علما و متدینین مبنی بر تغییر نام باشگاه سیاه جامگان ابومسلم، ما نیز برای پایان دادن به این موضوع تصمیم گرفتیم تا این اتفاق هرچه سریعتر رخ دهد. در جلسه ای که با هیات مدیره مان داشتیم تصمیم گرفتیم چون این تیم در مشهد بازی می کند و برای مردم مشهد به میدان می‌رود اسمش مشهد باشد تا اسم تیم به نام شهر مشهد تغییر کند.»

وی ادامه داد: آیت الله علم الهدی در انتخاب نام باشگاه، هیچ گونه نقشی نداشته و این تصمیم تنها با نظر هیئت مدیره باشگاه، انتخاب شده است. قرار دادن نام شهر بر روی باشگاه ورزشی مورد عجیب و غیر معمولی نیست، باشگاه بارسلونا، گوانجو چین و … نمونه هایی از مورد هستند. بنابرین قراردادن نام “مشهد” برو روی این باشگاه ورزشی یک موضوع بسیار طبیعی بوده و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که بتوانیم نام شهرمان را ارتقا بدهیم.

انتهای پیام/منبع فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه