رفتن به بالا
  • Saturday - 11 June 2016 - 09:54
  • کد خبر : ۳۸۵۸۳
139503220935322077898644

لینک کوتاه:
کوپا آمه‌ریکا/

احتمال غیبت دی‌‌ماریا در آخرین بازی آرژانتین در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا

بال تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در دیدار برابر پاناما مصدوم شد و ممکن است به بازی آخر این تیم در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا نرسد.                                                         اخبار هزار نیوز  را […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بال تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در دیدار برابر پاناما مصدوم شد و ممکن است به بازی آخر این تیم در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا نرسد.

                                                        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ در بازی بامداد امروز (شنبه) آرژانتین برابر پاناما در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا، آنخل دی‌ماریا آسیب دید و صعود آرژانتینی‌ها به مرحله یک چهارم نهایی را تحت الشعاع قرار داد.

در این بازی که آلبی‌سلسته آن را با نتیجه قاطعانه پنج بر صفر برد، دی‌ماریا دو دقیقه قبل از پایان نیمه اول از ناحیه پای راست آسیب دید و این آسیب دیدگی آنقدر شدید بود که به او اجازه ادامه دادن به بازی را نداد. با بیرون رفتن دی‌ماریا، اریک لاملا جای او را در میدان گرفت.

میزان آسیب‌دیدگی دی‌‌ماریا هنوز به طور دقیق مشخص نیست و او امروز تحت معاینات بیشتری قرار می‌گیرد. بازی آخر آرژانتینی‌ها در مرحله گروهی جام ملت‌های آمریکای جنوبی مقابل بولیوی است که این بازی چهارشنبه 26 خرداد از ساعت 6:30 صبح به وقت تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه