رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 10:01
  • کد خبر : ۳۸۷۳۹
4667276_870

لینک کوتاه:

“ارج” را بی ارج کردند/ تناقض واقعیت با سخنان مدیرعامل + فیلم

در این گزارش تناقض سخنان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی با واقعیت موجود را مشاهده می کنید. به گزارش هزار نیوز ؛در حالی که شب گذشته فرهاد حنیفی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در اخبار 21 شبکه یک سیما با قاطعیت تمام از ادامه فعالیت این کارخانه سخن می گفت در حالی که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

در این گزارش تناقض سخنان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی با واقعیت موجود را مشاهده می کنید.

به گزارش هزار نیوز ؛در حالی که شب گذشته فرهاد حنیفی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در اخبار 21 شبکه یک سیما با قاطعیت تمام از ادامه فعالیت این کارخانه سخن می گفت در حالی که تصاویر ارسالی به باشگاه خبرنگاران تمامی این حرف ها را نقض می کند.

وی در این برنامه از تولیدات چند هزارتایی محصولات کارخانه در سال گذشته رونمایی می کند، این در حالی است که اندک کارگران کارخانه تعداد یخچال تولید شده در آذر و دی ماه سال گذشته که اوج تولید این محصول بوده است را نهایتا 15 عدد عنوان کرده اند.

حنیفی در بخش دیگری از ارتباط تلفنی این بخش خبری گفته بود که سال گذشته سرمایه های زیادی از طرف دولت به عنوان سرمایه در گردش به این شرکت تزریق شده است تا خط تولید به اصطلاح نخوابد اما مستندات چیز دیگری را بیان میکند و اینکه این پول ها کجا صرف شده جای بسی تامل دارد.

وی همچنین افزود: کارخانه با40 درصد توان تولیدی خود فعالیت می کند اما مشخص نیست که آقای مدیر عامل یا از میزان تولید  کارخانه خبر ندارد یا نمی خواهد این مسئله را اعلام کند که کارخانه در حال حاضر تولید ندارد.

تصاویر و فیلم هایی که در ادامه مشاهده میکند عاقبت 80 سال فعالیت  قدیمی ترین کارخانه  کشور است که روزگاری محصولاتش شهره عام و خاص بود.

انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه