رفتن به بالا
  • Saturday - 11 June 2016 - 10:40
  • کد خبر : ۳۸۶۰۹
798555

لینک کوتاه:
حاشیه های یک میتینگ سیاسی؛

از حضور مجری ممنوع التصویر تا “موجودی” به نام کواکبیان

جشن سالگرد پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری که در سرخه برگزار شد با حاشیه های فراوانی همراه بود.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزارنیوز؛جشنی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جشن سالگرد پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری که در سرخه برگزار شد با حاشیه های فراوانی همراه بود.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛جشنی با عنوان بزرگداشت پیروزی حسن روحانی در پارک ملت سرخه برگزار شد که با حاشیه های مختلفی همراه بود.

در این مراسم که توسط برخی از حامیان رئیس جمهور در سرخه برگزار شد عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه، مصطفی کواکبیان نماینده تهران، محمدرضا خباز استاندار سمنان و نیز حجت الاسلام محسن نطنزی امام جمعه موقت سرخه به ایراد سخنرانی و البته مدح شخصیت حسن روحانی پرداختند.

البته قبلا اعلام شده بود که محمدرضا عارف نیز به این مراسم دعوت شده است اما خبری از حضور او در جشن سالگرد پیروزی “حسن روحانی” نبود.

حضور پررنگ و حداکثری مدیران دولتی

این مراسم در حالی با حضور گسترده مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی استان در سرخه برگزار شد که چند روز قبل دبیر ستاد برگزاری این جشن در گفتگو با مرآت آنرا “کاملا مردمی” خوانده بود.

به غیر از میهمانان ویژه ای که به این مراسم دعوت شده بودند تقریبا تمام معاونان و مدیران کل استانداری سمنان و تعداد زیادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان در این جشن حضور داشتند.

اما این مراسم به جز حضور حداکثری مدیران استان با حاشیه های دیگری نیز همراه بود که در ادامه می آید:

وقتی حسن روحانی “آیت الله” می شود

در ابتدای این جشن حجت الاسلام محمود نطنزی امام جمعه موقت سرخه و از مسئولان برگزاری این مراسم وقتی قصد داشت از شخصیت رئیس دولت یازدهم سخن بگوید از او با عنوان “آیت الله حسن روحانی” یاد کرد.

مردم نباید منتظر تاثیر فوری برجام باشند

در ادامه عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه که به عنوان میهمان ویژه به این مراسم دعوت شده بود با اشاره به گذشت بیش از 5 ماه از دستیابی به برجام گفت: قدرتی بزرگتر از 6 قدرت بزرگ دنیا وجود ندارد.

وی مقاومت 12 ساله مردم ایران را عامل اصلی دستیابی به برجام دانست و تاکید کرد: اگر دشمنان ما امید داشتند که اگر با ادامه فشار به نتیجه می رسند دلیلی برای مذاکره نداشتند.

عراقچی در خصوص وضعیت اقتصادی پس از برجام نیز گفت: هرچند حرکت کلی رو به جلو است اما نتایج فوری رفع تحریم ها مقداری زمان خواهد برد که کاملا طبیعی است.

عضو تیم مذاکره کننده کشورمان ادامه داد: قطعا کسی انتظار ندارد که در عرض 5 ماه همه چیز دفعتا مثل سالهای قبل از تحریم شود.

پخش گسترده تصویر یکی از سران فتنه

هنگام سخنرانی مدعوین مراسم وقتی تصاویری از سوابق حسن روحانی به نمایش در می آمد تصویر یکی از سران فتنه نیز که مراجع قضایی بارها منع قانونی انتشار تصاویر وی را اعلام کرده اند از نمایشگرهای مراسم پخش می شد.

انتقاد خباز از دولتهای نهم و دهم

استاندار سمنان نیز در این مراسم با انتقاد از دولت های نهم و دهم گفت: در سالهای گذشته تورم به بیش از 44 درصد رسیده بود که شاید اگر آن روند ادامه می یافت امروز شاهد تورمی بالای 60 درصد و بلکه بیشتر می بودیم.

محمدرضا خباز با اشاره به اینکه دولت در شرایطی آغاز به کار کرد که اقتصاد کشور از دو بیماری رکود و تورم رنج می برد اظهار کرد: الحمدلله امروز بزرگترین نعمتی که نصیب ما شده است نعمت آرامش است.

وی ادامه داد: یکی از هنرهای بزرگ این دولت آن بود که بعد از دستیابی به برجام شاهد سرازیر شدن سیل سرمایه گذاری های خارجی به کشور بودیم.

دعوت مجری ممنوع التصویر از “موجودی” به نام کواکبیان

سید جواد یحیوی مجری جنجالی کشورمان که رسانه ها از ممنوع التصویر بودن وی خبر داده اند (لینک خبر) و به همین علت هم از حضور در تلویزیون محروم شده است وقتی خواست از مصطفی کواکبیان برای سخنرانی دعوت کند از او با عنوان “موجودی عجیب” یاد کرد که باعث خنده برخی از حضار شد.

هشدار کواکبیان درخصوص سیلی خوردن اصلاح طلبان در انتخابات بعدی

در بخش دیگری از این مراسم، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از استاندار سمنان بخاطر فعالیت های ارزنده در استان گفت: برنامه بسیار خوبی توسط ستاد مردمی بزرگداشت 24 خرداد برگزار شده است که جای تقدیر دارد.

مدیرمسئول روزنامه مردمسالاری در بخشی از سخنان خود با تاکید بر ویژگی های دولت یازدهم گفت: اگر ویژگی های دولت آقای روحانی استمرار داشته باشد قطعا دیگر شاهد بازگشت دولتهای نهم و دهم نخواهیم بود اما اگر این ویژگی ها خدای نکرده کمرنگ شوند باید انتظار داشت دولتی که از هرجهت کشور را به نوعی به عقب کشاند به عرصه بازگردد.

وی با اشاره به نتایج انتخابات هفتم اسفند به حامیان دولت هشدار داد: اگر اصلاح طلبانی که در انتخابات گذشته پیروز شدند درصدد حل مشکلات مردم برنیایند سیلی که مردم به آنها خواهند زد بدتر از سیلی خواهد بود که به قبلی ها زده اند.

نماینده مردم تهران در خصوص روند اجرای برجام نیز گفت: هرچند ممکن است آمریکایی ها بدعهدی کرده و یا در مورد دستبرد به 2 میلیون دلار از پولهای کشورمان اقدامات نابجایی انجام داده باشند اما برجام دستاورد بزرگی برای کشور است.

انتهای پیام/منبع:دانا

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه