رفتن به بالا
  • Monday - 13 June 2016 - 11:31
  • کد خبر : ۳۸۹۲۳
888

لینک کوتاه:
نماینده مردم بردسیر و سیرجان در تذکر شفاهی:

استان کرمان به‌ عنوان پایتخت اقتصادی کشور اعلام شود

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد تا برای رفع مشکلات و معضلات شهر تهران، پایتخت اقتصادی را از این شهر جدا کرده و به استان کرمان منتقل کند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛  شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس از رئیس جمهور درخواست کرد تا برای رفع مشکلات و معضلات شهر تهران، پایتخت اقتصادی را از این شهر جدا کرده و به استان کرمان منتقل کند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛  شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز گذشته در تذکر شفاهی گفت: بیکاری، فقر و نابرابری‌ اجتماعی از موضوعاتی است که بارها و بارها تذکر داده‌ایم اما برای رفع آنها اقداماتی انجام نشده است.

وی در تذکری به رئیس جمهور افزود: چرا پایتخت اقتصادی کشور از پایتخت سیاسی آن جدا نمی‌شود؟ در حالی که یکی از راه‌های رسیدگی به معضلات تهران آن است که پایتخت سیاسی از پایتخت اقتصادی جدا شود.

حسن پور بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان کرمان پیشنهاد می‌شود تا استان کرمان را به‌ عنوان پایتخت اقتصادی کشور اعلام کنید زیرا از صدها ظرفیت و پتانسیل برخورداراست.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه