رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 10:31
  • کد خبر : ۳۹۳۴۴
139503281802174827940334

لینک کوتاه:
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران خبر داد

استفاده از دستگاه زنده‌یاب برای نجات جان کارگر مفقود شده در محل انفجار شهران

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: تا ساعت سه بامداد امروز تلاش برای پیدا کردن کارگر مفقود شده در محل انفجار ادامه داشت و حتی از دستگاه‌های زنده یاب برای پیدا کردن وی استفاده شد.                                         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: تا ساعت سه بامداد امروز تلاش برای پیدا کردن کارگر مفقود شده در محل انفجار ادامه داشت و حتی از دستگاه‌های زنده یاب برای پیدا کردن وی استفاده شد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛محمد شهریاری درباره آخرین اقدامات صورت گرفته در محل انفجار شهران اظهار کرد: تا ساعت سه بامداد امروز تلاش برای پیدا کردن کارگر مفقود شده در محل انفجار ادامه داشت و حتی از دستگاه‌های زنده‌یاب برای پیدا کردن وی استفاده شد اما تلاشها بی‌ثمر بود.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با بیان اینکه هنوز با قطعیت نمی‌توان درباره مرگ این کارگر اظهار نظر کرد، تصریح کرد: اگر هم این فرد جان خود را از دست داده باشد، باید جسدش در کانالهای مترو پیدا شود اما جسد وی در گودال نیست.

ساعت 4:30 بامداد روز گذشته صدای انفجار مهیبی در خیابان یکم شهران تقاطع بلوار کوهسار اهالی آن منطقه را سراسیمه به خیابان کشاند، انفجار مربوط به خطوط انتقال گاز منطقه شمال غرب تهران بود که در پی آن آب، برق، گاز منطقه قطع شد و تمام خطوط ارتباطی در محدوده غرب و شمال غرب پایتخت را با اختلالاتی همراه کرد.

شدت حادثه به حدی بود که نمای یک ساختمان 5 طبقه در آن محدوده کاملاً ذوب شد و به تعدادی از ساختمانهای اطراف محل انفجار خساراتی وارد آمد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه