رفتن به بالا
  • Sunday - 19 June 2016 - 12:32
  • کد خبر : ۳۹۴۳۲
13920429151925322861544

لینک کوتاه:
مدیرکل روابط عمومی مجلس اعلام کرد

اسکان غالب نمایندگان در میهمانسراهای تهران با هزینه شبی ۲۰۰ هزار تومان

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی خبر اسکان نمایندگان مجلس در هتلهای تهران با شبی یک‌و‌نیم میلیون تومان را رد کرد.                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی خبر اسکان نمایندگان مجلس در هتلهای تهران با شبی یک‌و‌نیم میلیون تومان را رد کرد.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛مهدی کیایی مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز (یکشنبه 30 خرداد) پارلمان  در جمع خبرنگاران انتشار برخی اخبار مبنی بر اسکان نمایندگان مجلس در هتلهای تهران با هزینه شبی 1.5 میلیون تومان را از اساس تکذیب کرد و گفت: اصلاً نمایندگان مجلس دهم در هتل استقلال تهران و یا هتلهای مشابه آن اسکان نداشته‌اند.

وی افزود: معاونت اجرایی مجلس که رئیس ستاد استقبال از نمایندگان مجلس دهم و نیز در مراسم افتتاحیه بوده است، از مدتها قبل طبق روال دوره‌های گذشته تمهیداتی را برای نمایندگان مجلس تدارک دیده بود به طوریکه پس از انتخابات مجلس با هماهنگی آموزش و پرورش، غالب نمایندگان در مهمانسراهای این وزارتخانه ساکن هستند.

کیایی افزود: همچنین برخی نیز در مهمانسراها و هتلهای معمولی و متوسط تهران ساکن شده‌اند که این مهمان‌سراها در نقاط مرکزی و پایین‌تر از نقاط مرکزی تهران وجود دارد. البته هزینه این مهمانسراها شبی 150 تا 200 هزار تومان است.

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس ضمن تقدیر از رسانه‌ها به دلیل انعکاس اخبار و نمایندگی افکار عمومی، گفت: به هر حال رسانه‌ها نمایندگان افکار عمومی هستند و از حساسیت آنها به دلیل پیگیری مطالب تقدیر می‌کنم اما بهتر بود برای انعکاس خبر اسکان نمایندگان مجلس در هتلهای تهران از طریق مسئولان اجرایی و اداری مجلس موضوع را جویا می‌شدند.

کیایی تصریح کرد: حداقل رسانه‌ها می‌توانستند به خبر برخی دیگر از رسانه‌ها مراجعه کنند و خبر دقیقی منتشر کنند زیرا این خبر در رسانه‌های داخلی و خارجی و حتی رادیو و تلویزیون، پژواک و انعکاس بدی داشت.

وی با تاکید بر اینکه خبر اسکان نمایندگان مجلس که در هتلهای تهران با هزینه شبی یک و نیم میلیون تومان موجب ناراحتی افکار عمومی و مسئولان کشور شده است، اظهار کرد: مجلس در این مناسبات تلاش کرده که دقت لازم را داشته باشد که با حداقل هزینه‌ها و صرفه‌جوییها اسکان نمایندگان صورت گیرد.

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس با اعلام این خبر که معاونت اجرایی مجلس پیگیر اسکان نمایندگان است، افزود: اسکان نمایندگان مجلس در آینده‌ای نزدیک انجام می‌شود.

کیایی در پایان از رسانه‌ها خواست که دقت کافی در انتشار اخبار و مطالب داشته باشند.

به گزارش تسنیم، روز گذشته برخی رسانه‌ها خبری مبنی بر اسکان نمایندگان مجلس دهم در هتلهای تهران با هزینه شبی یک و نیم تا دو میلیون تومان منتشر کرده بودند که امروز مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس آن را تکذیب کرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه