رفتن به بالا
  • Tuesday - 7 June 2016 - 09:00
  • کد خبر : ۳۸۲۳۵
13941005000979_PhotoA

لینک کوتاه:
کارشناس برجسته داوری فوتبال کشور مطرح کرد

اصفهانیان و عسکری بهترین گزینه‌های ریاست کمیته و دپارتمان داوری فوتبال کشور

کارشناس برجسته داوری فوتبال ایران گفت: فریدون اصفهانیان و حسین عسکری بهترین گزینه‌های ریاست کمیته و دپارتمان داوری فوتبال کشور هستند.                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید […]

به گزارش هزار نیوز ؛

کارشناس برجسته داوری فوتبال ایران گفت: فریدون اصفهانیان و حسین عسکری بهترین گزینه‌های ریاست کمیته و دپارتمان داوری فوتبال کشور هستند.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ نوذر رودنیل امروز  با اشاره به تغییراتی که در فدراسیون فوتبال به وجود آمده است، اظهار کرد: امیدواریم که با تغییرات جدید به چالاکی و پویایی هر چه بیشتر فوتبال کشور کمک شود.

کارشناس ارشد داوری فوتبال کشور گفت: همچنین امیدواریم که با تغییراتی که به وجود آمده شاهد پویایی بیشتری در داوری فوتبال کشور باشیم.

وی با بیان اینکه کمیته و دپارتمان داوری فوتبال کشور زحمت خود را در فصل اخیر رقابت‌های لیگ برتر و سایر رده‌های فوتبال کشور کشیدند، افزود: فکر می‌کنم باید تغییراتی در این زمینه ایجاد شود.

رودنیل گفت: از نظر ما بهترین گزینه‌ها برای ریاست کمیته و دپارتمان داوری فوتبال کشور فریدون اصفهانیان و حسین عسکری به دلیل تجارب گرانبها و پایبندی به قانون هستند.

وی بیان کرد: این دو اختلافات گذشته را کنار گذاشته‌اند و اکنون می‌توانند کمک بسیار خوبی به رشد داوری فوتبال کشور داشته باشند.

این کارشناس برجسته داوری فوتبال در ایران افزود: رعایت قانون در تست‌های داوری و همچنین در نظر گرفتن همه شرایط یک داور برای چینش‌ها موجب موفقیت عرصه داوری فوتبال کشور خواهد شد و اگر از قانون در این دو زمینه عدول کنیم شکست خواهیم خورد.

رودنیل بیان کرد: در همه سال‌های گذشته اگر مشکلی در زمینه داوری بوده به دلیل عدم اجرای مو به موی قانون بوده است و لذا نباید قانون را فدای نام افراد هر چند که بزرگ هم باشند، کنیم.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه