رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 13:14
  • کد خبر : ۳۷۹۶۱
افتتاح

لینک کوتاه:
در سفر استاندار کرمان به شهرستان بردسیر صورت گرفت؛

افتتاح مرکز بهداشتی درمانی لاله زار/کلنگ زنی کارخانه گلاب

استاندار کرمان صبح امروز در سفر یک روزه به شهرستان بردسیر ضمن بازدید از کارخانه های گلاب گیری چندین پروژه را افتتاح کرد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان صبح امروز در حاشیه ی سفر یک روزه به شهرستان بردسیر در جمع خبرنگاران گفت: بخش لاله زار بردسیر […]

به گزارش هزار نیوز ؛

استاندار کرمان صبح امروز در سفر یک روزه به شهرستان بردسیر ضمن بازدید از کارخانه های گلاب گیری چندین پروژه را افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان صبح امروز در حاشیه ی سفر یک روزه به شهرستان بردسیر در جمع خبرنگاران گفت: بخش لاله زار بردسیر با توجه به پتانسیل و شرایط آب و هوایی مناسب یک الگوی اقتصاد مقاومتی است.

وی به فرآیند کشت محصولات، برداشت و فرآوری گل محمدی در بخش لاله زار بردسیر اشاره و خاطر نشان کرد: استان کرمان به لحاظ کیفیت گلاب دارای رتبه نخست کشوری است.

استاندار کرمان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی براینکه با توجه به وجود این کارخانه ها، متاسفانه شاهد خارج شدن گل خام از منطقه هستیم، یادآور شد: مدیریت استان تلاش می کند با حمایت از سرمایه گذاران واقعی و پروژه های جدید که در حال اجرا هستند، از خارج شدن گل محمدی خام از منطقه جلوگیری نماید.

رزم حسینی در ادامه سفر خود، پروژه احداث کارخانه گلاب گیری آقای صباغیان را در زمینی به مساحت یک هکتار و با 3 میلیارد تومان سرمایه گذاری اولیه، کلنگ زنی کرد.

صباغیان مدیر پروژه با اشاره به اینکه مجوزات لازم از دستگاه های مربوطه اخذ شده که امید می رود سال آینده شاهد افتتاح این کارخانه باشیم، یادآور شد: هدف از احداث این کارخانه، تولید اسانس و سپس گلاب گیری می باشد.

افتتاح مرکز بهداشتی درمانی لاله زار در زمینی به مساحت 500 متر مربع با اعتباری 6 میلیارد ریالی از دیگر برنامه های سفر یکروزه استاندار کرمان به بخش لاله زار شهرستان بردسیر بود.

برهانی مدیر شبکه و مرکز بهداشت بردسیر در این مراسم گفت:عملیات ساخت و ساز این مجموعه که شامل مرکز بهداشتی درمانی لاله زار با زیربنای 500 متر مربع و دوباب خانه پزشک و یک باب خانه سرایداری از قریب 5 سال قبل شروع که تاشهریور سال 94 تنها 50%پیشرفت کار داشته که با لطف الهی و کمک دولتمردان تدبیر و امید طی 8 ماه گذشته 50% باقیمانده انجام و تجهیز شد.

وی با بیان اینکه: اعتبار هزینه شده ساخت ساختمان 600میلیون تومان،تجهیز و بروز رسانی این مرکز بالغ بر 180میلیون تومان هزینه شده است.گفت این مرکز  دارای بخش های دندان پزشکی،آزمایشگاه،بستری موقت،داروخانه،مامائی،درمان و پیشگیری از هاری همچنین ویزیت پزشک بوده که در حال حاضردو پزشک،یک دندان پزشک و13نفر کادر بهداشتی درمانی به مردم این منطقه در حال ارائه خدمت میباشند.

مدیر شبکه و مرکز بهداشت بردسیر همچنین افزود:علاوه بر این خدمات مردم منطقه لاله زار در سال 94 مبلغ479136000تومان یارانه خدمات ویزیت ،دارو،آزمایشگاه و دندان پزشکی برخوردار و کلیه خدمات بهداشتی را بصورت رایگان دریافت نموده اند.

 

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه