رفتن به بالا
  • Thursday - 16 June 2016 - 10:53
  • کد خبر : ۳۹۲۲۸
139503271013019277932144

لینک کوتاه:
رئیس ستاد نیروهای هوایی ارتش آمریکا:

افزایش حملات هوایی آمریکا در افغانستان مسیر جنگ را تغییر می‌دهد

رئیس ستاد نیروهای هوایی ارتش آمریکا اعلام کرد که افزایش حملات هوایی نیروهای این کشور در افغانستان مسیر جنگ را تغییر خواهد داد.                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس ستاد نیروهای هوایی ارتش آمریکا اعلام کرد که افزایش حملات هوایی نیروهای این کشور در افغانستان مسیر جنگ را تغییر خواهد داد.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛«مارک ویلش» رئیس ستاد نیروهای هوایی ارتش آمریکا اظهارداشت که از این پس حملات هوایی نیروهای آمریکایی در خاک افغانستان افزایش خواهد یافت.

وی در یک نشست خبری در واشنگتن گفت: حملات هوایی نیروهای آمریکایی در وضعیت حساس کنونی در افغانستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس ستاد نیروهای هوایی ارتش آمریکا در ادامه خاطرنشان کرد: با اجرای عملیات‌های نیروهای هوایی آمریکا در خاک افغانستان، مسیر جنگ این کشور تغییر می‌کند.

اخیرا «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا اختیارات نظامیان کشورش در افغانستان را افزایش داد که بر اساس آن، نیروهای آمریکایی می‌توانند در میادین جنگ از نیروهای امنیتی افغانستان بطور مستقیم حمایت کنند.

در طرح جدید اوباما بر افزایش حملات هوایی نیروهای آمریکایی و آزادی عمل بیشتر آنها برای حمایت از نیروهای امنیتی افغانستان تأکید شده است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه