رفتن به بالا
  • Tuesday - 28 June 2016 - 09:37
  • کد خبر : ۳۹۹۳۵
139305051532178473303044

لینک کوتاه:
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی خبر داد

افزایش دمای هوا در سراسر کشور/گرد و خاک شرق و غرب را در بر می‌گیرد

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از افزایش محسوس دما در ۷۲ ساعت آینده خبر داد و گفت: دمای هوا در برخی مناطق حداکثر به ۵۰ درجه نیز می‌رسد.                                                 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از افزایش محسوس دما در ۷۲ ساعت آینده خبر داد و گفت: دمای هوا در برخی مناطق حداکثر به ۵۰ درجه نیز می‌رسد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛احد وظیفه در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود طی 24 ساعت آینده ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس دچار افزایش ابر و گاهی رگبار باران در ارتفاعات خواهد شد؛ البته ساکنان استان تهران امشب افزایش ابر و احتمالا باران پراکنده را تجربه خواهند کرد.

وی ادامه داد: در دو روز آینده وزش باد شدید در شرق کشور موجب ایجاد پدیده گرد و خاک و طوفان شن خواهد شد و این وضعیت در منطقه زابل شدیدتر از سایر نقاط است.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: همچنین وزش باد شدید شرقی مناطقی از استانهای اصفهان، مرکزی، قم و سمنان را در بر می‌گیرد؛ برای مناطق مرزی غرب و جنوب غرب نیز پدیده گرد و غبار دور از انتظار نیست.

وظیفه از افزایش یافتن دمای هوا در روزهای آینده خبر داد و تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که رفته رفته در روز سه‌شنبه و چهارشنبه افزایش دما به اکثر نقاط کشور برسد و غالب مناطق کشور گرمای هوا را تجربه کنند.

وی در پایان اظهارکرد: حداکثر دمای هوای استان تهران در حال حاضر 35 درجه بالای صفر است که در سه روز آینده به عدد 40 درجه نیز خواهد رسید؛ دمای هوای شهرهای جنوبی به‌ویژه استان خوزستان نیز در چند روز آینده حداکثر 50 درجه خواهد شد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه