رفتن به بالا
  • Monday - 13 June 2016 - 11:04
  • کد خبر : ۳۸۸۹۴
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2014-01-25 15:30:21Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

لینک کوتاه:

افشارزاده: منصوریان عاشقی بود که به معشوقش رسید/بازيكنی را به استقلال می‌آوریم که عاشق پیراهن آبی باشد

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران با بیان اینکه منصوریان عاشقی است که به عشق خود رسیده تاکید کرد استقلال با جوانانش مشکل بازیکن نخواهد داشت. به گزارش هزار نیوز ؛ بهرام افشارزاده اظهار کرد: حضور منصوریان در استقلال، اتفاق بزرگی بود که خشنودی هوداران استقلال را در پی داشت. منصوریان، به سان عاشقی است که به معشوق خود […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران با بیان اینکه منصوریان عاشقی است که به عشق خود رسیده تاکید کرد استقلال با جوانانش مشکل بازیکن نخواهد داشت.

به گزارش هزار نیوز ؛ بهرام افشارزاده اظهار کرد: حضور منصوریان در استقلال، اتفاق بزرگی بود که خشنودی هوداران استقلال را در پی داشت. منصوریان، به سان عاشقی است که به معشوق خود رسیده و صادقانه تمام کوشش خود را از لحظه ورودش به تیم بکار بسته تا کارهای پیش فصل استقلال، به خوبی پیش رود. او چهره محبوبی بین هواداران است و اینکه طرفداران استقلال با نگاه مثبت به منصوریان، اعتماد کاملی به سرمربی تیم دارند، امتیاز بزرگی برای کادرفنی و مجموعه باشگاه است.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره نگرانی هواداران این تیم در نقل و انتقالات، توضیح داد: خیال هواداران استقلال راحت باشد. با تمام وجود و ظرفیت و توان خود می‌کوشیم بازیکنانی که شایستگی حضور در استقلال را دارند، جذب کنیم. در فوتبال اسم و رسم‌های متعددی به چشم می‌خورند اما این اسم‌ها نیستند که در میدان برای موفقیت یک تیم تلاش می‌کنند.
افشارزاده اضافه کرد: ما با اتکا به جوانان خود که با انگیزه و به عشق پیراهن آبی و سربلندی استقلال به میدان می‌آیند، در قواره یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ شانزدهم ظاهر خواهیم شد. از هواداران خوبمان می‌خواهیم به ایجاد آرامش در استقلال کمک کنند و یقین بدانند با حفظ آرامش به اهدافمان می‌رسیم.
وی ادامه داد: منصوریان هم اعتقاد ویژه‌ای به بازیکنان جوان دارد. به هرحال بازیکنی باید پیراهن آبی را برتن کند که به آن عشق بورزد و موفقیت استقلال را نخستین هدف خود بداند و ما هم بازیکنانی را جذب می‌کنیم که به دلیل عشق و علاقه به استقلال خواهان حضور در تیم باشند، نه چیزهای دیگر. شک ندارم به این ترتیب در فصل بعد، استقلال مشکل بازیکن نخواهد داشت.
مدیرعامل باشگاه استقلال درباره تمرینات آماده سازی این تیم برای فصل آینده، گفت: با ایمانی که در وجود بچه‌های ما نهفته است و با توجه به برنامه‌ریزی کادرفنی، قرار است تمریناتمان به زودی آغاز شود و با همه وجودمان می‌کوشیم تیم را به بهترین شکل ممکن آماده حضور در رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا کنیم.

انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه