رفتن به بالا
  • Wednesday - 29 June 2016 - 15:35
  • کد خبر : ۴۰۰۱۷
000000

لینک کوتاه:
بیانیه/

امام جمعه و فرماندارشهرستان بردسیر از مردم شریف شهرستان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آوردند.

امام جمعه و فرماندارشهرستان بردسیر از عموم ملت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان بردسیر جهت شرکت درراهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آوردند.          اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛متن بیانیه به شرح ذیل است. بسم الله الرحمن الرحیم در آستانه آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه و فرماندارشهرستان بردسیر از عموم ملت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان بردسیر جهت شرکت درراهپیمایی روز قدس دعوت به عمل آوردند.

         اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛متن بیانیه به شرح ذیل است.

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستانه آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان که بنا به فرموده بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) ،روز جهانی قدس نام گرفته است و یکی از جلوه‌های حقیقی اتحاد و انسجام و  وحدت جهان اسلام و «امت بزرگ رسول‌الله» است؛ ملت مؤمن و روزه‌دار ایران اسلامی با پشت‌سر گذاشتن ایام و لیالی قدر و با تضرع، دعا و انابه به درگاه ایزد متعال و رب بی‌نیاز، آماده خلق حماسه سیاسی دیگری در عرصه ملی و بین‌المللی می‌شود تا صدای حقانیت تنیده شده در مظلومیت فلسطین و قدس شریف را بار دیگر در جهان فریاد زده و داد مظلوم را از ظالمین رژیم اشغالگر و سفاک قدس مطالبه می کند.

بدینوسیله ضمن  دعوت از ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی از عموم مردم شریف و قدرشناس شهرستان بردسیر، از عموم گروه‌ها، اقشار، اصناف مختلف مردمی، تشکل‌ها، احزاب، گروه‌ها ، جناح‌ها  و دسته‌های مختلف سیاسی ـ  اجتماعی وفادار به آرمان‌های انقلاب اسلامی و قدس شریف می‌خواهد تا بار دیگر با خلق حماسه‌ای عظیم و در خور شکوه و مجد و عظمت ایران و ایرانی با حضور انبوه، مثال‌زدنی و آگاهانه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس که جمعه 11تیرماه به سمت میعادگاه‌‌ نماز جمعه برگزار می‌شود ؛ سیلی محکمی به نظام استکبار و سلطه جهانی   زده و  با آرمان مقدس آزادی قدس شریف، تجدید میثاق کنند.

این راهپیمایی دربردسیر از ساعت 11 صبح از میدان ازادی به سمت امازاده سیدمحمد برگزار خواهد شد .

میثم تارم

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان بردسیر

جوادصادقی

فرماندارشهرستان بردسیر

انتهای متن/منبع:روابط عمومی فرمانداری

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه