رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 11:00
  • کد خبر : ۳۸۷۸۴
13911209000204_PhotoA

لینک کوتاه:
توکلی:

امروز آخرین مهلت ثبت‌نام دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵/ مهلت ثبت‌نام قابل تمدید نیست

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ امروز برای ثبت‌نام فرصت دارند، گفت: مهلت درنظر گرفته شده قابل تمدید نیست.                                           […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه داوطلبان دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵ تا ساعت ۲۴ امروز برای ثبت‌نام فرصت دارند، گفت: مهلت درنظر گرفته شده قابل تمدید نیست.

                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور  گفت: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 95 تا ساعت 24 امروز یکشنبه 23 خردادماه است و داوطلبانی که هنوز ثبت‌نام نکرده‌اند باید سریع‌تر اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تا ساعت 8 امروز یکشنبه 23 خردادماه تعداد 91 هزار و 572 نفر در این دوره‌ها ثبت‌نام کردند، گفت: اطلاعیه در رابطه با اصلاحات دفترچه راهنما و کدرشته محل‌های جدید بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان باید با توجه به این اطلاعات برای ثبت‌نام اقدام کنند.

توکلی اظهار داشت: داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند نیز تا امروز یکشنبه 23 خرداد مهلت دارند که برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی و رشته‌های انتخابی خود اقدام کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در صورت پذیرش برای 70 کدرشته محل این دوره‌ها در مجموع 233 هزار و 641 نفر ظرفیت در نظر گرفته شده است که تاکنون 59 هزار و 164 نفر ثبت‌نام کردند.

توکلی ادامه داد: پذیرش دانشجو در 50 رشته از 70 رشته صرفا براساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد که ظرفیت پذیرش برای این 50 رشته در مجموع 66 هزار و 730 نفر است.

شایان ذکر است؛ آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برای 20 کدرشته‌محل با آزمون در روز جمعه 22 مرداد ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه