رفتن به بالا
  • Wednesday - 22 June 2016 - 08:57
  • کد خبر : ۳۹۵۵۲
139503311947558927960834

لینک کوتاه:
تجری:

امریکاییها به‌خاطر دست‌درازی به اموال ایران منتظر پاسخ باشند

نماینده مردم قصرشیرین با بیان اینکه دست‌درازی امریکاییها به اموال ایران مسبوق به سابقه است، گفت: ایران از حقوق قانونی خود عقب نکشیده و پاسخ این دست‌درازیها را قاطعانه می‌دهد.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم قصرشیرین با بیان اینکه دست‌درازی امریکاییها به اموال ایران مسبوق به سابقه است، گفت: ایران از حقوق قانونی خود عقب نکشیده و پاسخ این دست‌درازیها را قاطعانه می‌دهد.

                                                           اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛فرهاد تجری نماینده منتخب مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان‌غرب درباره بیانیه دیوان بین‌المللی دادگستری لاهه پیرامون شکایت ایران از امریکا اظهار کرد: نهادهای بین‌المللی مدعی حقوق بشر به عنوان جایگاه تظلم‌خواهی در نظام جهانی در حقیقت ابزار دست نظام سلطه و استکبار هستند و این موضوع توسط رهبر معظم انقلاب نیز بیان شده است.

وی افزود: طرح شکایت جمهوری اسلامی ایران در دیوان  لاهه اقدامی است که می‌تواند توطئه‌های ایران هراسی را خدشه دارد کند. امریکا و کشورهای غربی در حالی که خود با حمایت از تروریسم  موجبات ناامنی در منطقه شده‌اند، ایران را متهم به حمایت از تروریسم می‌کنند.

تجری تاکید کرد: ایستادگی در محاکم قضایی بین‌المللی در مقابل راهزنی امریکاییها، موجب می‌شود که کشورهای غربی به‌ فکر دست‌درازی به اموال ایران نباشند.

عضو کمیسیون اصل 90 با بیان اینکه گستاخی امریکاییها و دست‌درازی آنها به اموال ایران مسبوق به سابقه است،گفت: آنها از هر راهی برای ضربه زدن به منافع مردم ایران استفاده می‌کنند که البته باید بدانند نظام جمهوری اسلامی ایران از حقوق قانونی خود عقب نکشیده و پاسخ این دست درازیها را قاطعانه خواهد داد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه