رفتن به بالا
  • Thursday - 16 June 2016 - 09:02
  • کد خبر : ۳۹۱۷۱
139503261127001927926474

لینک کوتاه:
کواکبیان:

امریکاییها در پسابرجام مدام «چوب لای چرخ» ایران می‌گذارند/وزارت امورخارجه قاطعانه عمل کند

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه امریکاییها پس از برجام مدام چوب لای چرخ ایران می‌گذارند، گفت: عهدشکنی امریکاییها با روح برجام سازگار نیست. به گزارش هزار نیوز؛مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره گستاخی عربستانیها در مسئله حج اظهار کرد: اگرچه سازمان حج و زیارت و نماز جمعه‌های […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه امریکاییها پس از برجام مدام چوب لای چرخ ایران می‌گذارند، گفت: عهدشکنی امریکاییها با روح برجام سازگار نیست.

به گزارش هزار نیوز؛مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره گستاخی عربستانیها در مسئله حج اظهار کرد: اگرچه سازمان حج و زیارت و نماز جمعه‌های سراسر کشور این گستاخی را محکوم کردند ولی وزارت امورخارجه باید واکنش جدی‌تری از خود نشان دهد.

وی با بیان اینکه عربستان سعودی حامی اصلی داعشیها است، تاکید کرد: عربستانیها پول دادند تا نام آنها از لیست سیاه سازمان ملل بیرون بیاید و کشتار کودکان یمنی فراموش شود.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به شعارهای توخالی امریکاییها و عهدشکنی آنها گفت: آنها پس از برجام مدام چوب لای چرخ ایران می‌گذارند که با روح برجام سازگار نیست.

کواکبیان اقدامات امریکاییها را مغایر تعهداتشان در برجام دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امریکاییها همچنان عهدشکنی و بدقولی می‌کنند، وزارت امورخارجه باید در مقابل این عهدشکنیها برخورد قاطع کرده و موضع شفاف اتخاذ کند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه