رفتن به بالا
  • Saturday - 25 June 2016 - 12:16
  • کد خبر : ۳۹۷۲۸
13950405114325047997654

لینک کوتاه:
بروجردی در عیادت از طالب‌زاده:

امریکاییها و رژیم صهونیستی به‌دنبال ضربه زدن به نیروهای انقلاب هستند/ضرورت جدی گرفتن بیوتروریست

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه حملات بیو تروریستی را باید جدی گرفت، گفت: امریکاییها و سرویس اطلاعاتی رژیم صهونیستی به دنبال ضربه زدن به نیروهای انقلاب هستند.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه حملات بیو تروریستی را باید جدی گرفت، گفت: امریکاییها و سرویس اطلاعاتی رژیم صهونیستی به دنبال ضربه زدن به نیروهای انقلاب هستند.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ علاء‌الدین بروجردی روز گذشته با حضور در منزل نادر طالب‌زاده کارگردان ارزشی و انقلابی کشورمان از وی عیادت کرد.

بروجردی در این دیدار از نزدیک در جریان روند درمانی این کارگردان انقلابی قرار گرفت و برای وی از خداوند متعال بهبودی کامل را در ضیافت الهی ماه مبارک رمضان و شبهای قدر خواستار شد.

وی تصریح کرد: امریکاییها و سرویس اطلاعاتی رژیم صهونیستی به دنبال ضربه زدن به نیروهای انقلاب هستند که حملات بیو تروریستی را باید جدی گرفت.

همچنین، نادرطالب‌زاده در این دیدار ضمن تشکر از بروجردی و همراهان وی، در سخنان کوتاهی، گفت: طرح علنی این توطئه، مسمومیت بیولوژیک فقط برای در جریان قرار گرفتن مردم و مسئولان از توطئه‌های استکبار جهانی بود.

دبیر جشنواره عمار با بیان اینکه این مسمومیت و کسالت مشکل و خللی در روند کارهای در دست اقدام هنری‌اش به وجود نیاورده است، اظهار کرد: در حال حاضر تحت نظر پزشکان، روند درمانی در حال انجام بوده و امیدوارم که با دعای خیر شما، بهبودی کامل حاصل شود.

این کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه در سفر به عتبات توسط استکبار جهانی و عوامل آن ترور بیولوژیک شدم، گفت: طی صحبتی با یک متخصص بیوتروریسم، از این موضوع  مطلع شدم.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه