رفتن به بالا
  • Tuesday - 14 June 2016 - 12:16
  • کد خبر : ۳۹۰۴۳
DSC03604 - Copy

لینک کوتاه:
برنامه جامع سلامت روان/

امضای تفاهم نامه مشارکت در اجرای برنامه جامع سلامت روان ، بین ۲۱ اداره شهرستان بردسیر

امضای تفاهم نامه مشارکت در اجرای برنامه جامع سلامت روان ، بین ۲۱ اداره شهرستان بردسیر:                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛روز گذشته […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امضای تفاهم نامه مشارکت در اجرای برنامه جامع سلامت روان ، بین ۲۱ اداره شهرستان بردسیر:

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛روز گذشته با تشکیل جلسه توجیهی مدیران ادارات شهرستان بردسیر در برنامه جامع سلامت روان در محل فرمانداری این شهرستان تفاهم نامه مشارکت در اجرای برنامه جامع سلامت روان ، بین ۲۱ اداره شهرستان بردسیر به امضاء رسید.

دراین جلسه که با حضور فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسیر و مدیر گروه سلامت روان معاونت بهداشتی و مسئولین ادارات مرتبط تشکیل شد. آقای صادقی فرماندار بردسیر ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان بر اهمیت مشارکت ادارات و سازمانها در اجرای موفق این برنامه تأکید و خواهان تعهد و مشارکت جدی ادارات در این زمینه گردید و با اعلام اینکه این طرح علاوه بر اجرا بصورت پیالوت در شهرستان بردسیر در شهرستانهای اسکو از آذربایجان شرقی و قوچان از خراسان رضوی  نیز بصورت آزمایشی اجرا خواهد شد در ادامه آقای برهانی مدیر شبکه ضمن بیان اینکه جهت اجرای این برنامه زیرساختهای فرآیند خدمت در دو بسته خدمات سرپائی و تخصصی ایجاد و به مردم ارائه می گردد گفتند انسا ا.. با همکاری ادارات مرتبط بسته خدمات اقدام جامعه نیز به نحو شایسته اجرائی شود.

در ادامه تشریح این تفاهم نامه که بصورت مقدمه ارائه بسته سوم خدماتی برنامه جامع سلامت روان با عنوان خدمات اقدام جامعه (آج) می باشد. توسط آقای بهرام نژاد مدیر گروه سلامت روان مرکز بهداشت استان تشریح و با بررسی بندهای اجرائی آن به امضاء فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان بردسیر رسید. در این برنامه مقرر شد با ایجاد دبیرخانه این برنامه در محل فرمانداری ادارات فوق در اسرع وقت با معرفی یکی از کارشناسان خود به فرمانداری نسبت به موارد تعیین شده درتفاهم نامه در جهت شناسائی و رفع مشکلات ودغدغه های مردم در حوزه فعالیت تخصصی خود زمینه تدوین برنامه عملیاتی در حوزه های مختلف خدمت رسانی به مردم و ارتقاء سلامت روان آنها را فراهم نموده و این برنامه با انجام بموقع اقدامات اولیه از اول تیر ماه با مشارکت ۲۱ اداره مرتبط و با محوریت شبکه بهداشت و درمان و مدیریت فرمانداری اجرائی خواهد شد.

انتهای متن/منبع:اداره مرکز بهداشت بردسیر

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه