رفتن به بالا
  • Saturday - 11 June 2016 - 10:04
  • کد خبر : ۳۸۵۶۴
1922063

لینک کوتاه:
مدیرکل امور روستایی استانداری کرمان خبر داد:

انتخاب باغابر و جغدری به عنوان روستاهای پایلوت اقتصاد مقاومتی در استان کرمان

مدیر کل امورروستایی استانداری کرمان گفت: با توجه به وجود پتانسیل های فراوانی در شهرستان بردسیر ؛ دو روستای باغابر و جغدری به عنوان روستاهای پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده اند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان؛ هادی شهسوار پور مدیرکل امور روستایی و شورای اسلامی استانداری کرمان در حاشیه ی بازدید از شهرستان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر کل امورروستایی استانداری کرمان گفت: با توجه به وجود پتانسیل های فراوانی در شهرستان بردسیر ؛ دو روستای باغابر و جغدری به عنوان روستاهای پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده اند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان؛ هادی شهسوار پور مدیرکل امور روستایی و شورای اسلامی استانداری کرمان در حاشیه ی بازدید از شهرستان بردسیر گفت: با توجه به نامگذاری سال۹۵ به عنوان سال اقتصاد مقاومتی واقدام وعمل و با توجه به وجود پتانسیل های فراوانی در شهرستان بردسیر ؛ دو روستای باغابر و جغدری به عنوان روستاهای پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده اند.

وی با اشاره به اینکه این روستاها به عنوان یکی ازسه منطقه پایلوت اقتصادی مقاومتی دراستان انتخاب شده اند ؛ بیان داشت : با انتخاب این دو روستا به عنوان روستاهای پایلوت اقتصاد مقاومتی می توانیم تحول اقتصادی عظیمی را در شهرستان و استان بوجود آوریم.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه