رفتن به بالا
  • Thursday - 2 June 2016 - 09:29
  • کد خبر : ۳۷۹۶۶
4623206_744

لینک کوتاه:

انتقام از امام خمینی(ره) به سبک بی بی سی فارسی

امام را همه دنیا با استبدادستیزی، استعمارگریزی و البته با دشمنی با آمریکا می شناسند. به گزارش هزار نیوز ؛ درحالی که سراسر زندگی امام خمینی(ره) درمبارزه با ستم خلاصه شده است و در شرایطی که آمریکا هیچ دشمن سرسخت تری از امام و انقلاب او نمیشناسد این بار رسانه وابسته به وزارت خارجه انگلیس در خباثتی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام را همه دنیا با استبدادستیزی، استعمارگریزی و البته با دشمنی با آمریکا می شناسند.

به گزارش هزار نیوز ؛ درحالی که سراسر زندگی امام خمینی(ره) درمبارزه با ستم خلاصه شده است و در شرایطی که آمریکا هیچ دشمن سرسخت تری از امام و انقلاب او نمیشناسد این بار رسانه وابسته به وزارت خارجه انگلیس در خباثتی جدید مدعی شده اسنادی به دست آورده که حکایتی جز این واقعیت را روایت می کند.
در همین حال بی بی بی سی فارسی برآن است تا به زعم خود این اسناد را افشا کند تا انتشار این به اصطلاح اسناد فقط توجه این بنگاه شایعه پرداز را به این نکته باید جلب کرد که سند ادعایی مربوط به نیمه آبان 42 چنانکه بی بی سی مجبور به اعتراف است بی توجه به شرایطی مستمسک قرار می گیرد که دقیقا امام خمینی(ره) به خاطر مخالفت جدی و اعلام حضور در سپهر سیاسی ایران در 15 خرداد دستگیر و محبوس گردید.
کلام آخر آنکه این اولین بار نیست که ادعاهایی این چنین بی پایه از این منبع به ظاهر خبری منتشر می شود و البته بسان آفتابی که زود از پشت ابر در می آید واقعیت ابر دروغ را کنار خواهد زد.
انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه