رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 10:39
  • کد خبر : ۳۸۷۶۹
13930410000358_PhotoA

لینک کوتاه:
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش

اول دبستانی‌ها ۳۱ شهریور به مدرسه می‌روند/ حضور والدین نوآموزان دبستانی در 2 کلاس آموزشی

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری 2 دوره آموزشی برای والدین نوآموزان دبستانی در هفته سوم شهریور و هفته سوم مهر ماه خبر داد.                                                      اخبار هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری 2 دوره آموزشی برای والدین نوآموزان دبستانی در هفته سوم شهریور و هفته سوم مهر ماه خبر داد.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛محمد دیمه‌ور معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «شنیده شده است که شروع سال تحصیلی برای دانش‌آموزان دبستانی در برخی مناطق 10 شهریورماه است؛ آیا چنین چیزی صحت دارد؟»، اظهار داشت: خیر، شروع کلی مدارس اول مهر ماه خواهد بود و دانش‌آموزان اول دبستانی نیز 31 شهریورماه به مدرسه خواهند رفت.

وی افزود: والدین نوآموزان دبستانی در هنگام ثبت‌نام، اطلاعاتی را دریافت خواهند کرد و در هفته سوم شهریورماه یک دوره آموزشی برای والدین تمام دانش‌آموزان پایه اول جهت آشنایی با فرایند تعلیم و تربیت مدارس و نحوه مشارکت فعال در یادگیری دانش‌آموزان ترتیب داده شده است.

دیمه‌ور با بیان اینکه در مجموع 2 دوره آموزشی فراگیر برای والدین اول دبستانی‌ها پیش بینی شده است، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار است که به صورت فراگیر برای والدین دانش‌آموزان چنین دوره آموزشی برگزار می‌شود که نخستین آن در هفته سوم شهریور ماه برگزار می‌شود و دومین دوره آموزشی والدین نیز هفته سوم مهر ماه برگزار خواهد شد.

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: همچنین پیش بینی شده است که در طول دوره تحصیلی، خانواده‌های دانش‌آموزان پایه اول دبستان ماهانه یکبار در مدرسه حضور داشته باشند و با معلم و مدرسه در تعامل باشند تا بهبود جریان تعلیم و تربیت را شاهد باشیم.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه