رفتن به بالا
  • Thursday - 30 June 2016 - 08:04
  • کد خبر : ۴۰۰۲۳
139211291756289702159464

لینک کوتاه:
بروجردی :

ایران مدافع حقوق ملت فلسطین است/صهیونیستها منتظر سیلی امت اسلامی باشند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و امریکاییها باید پاسخگوی جنایات خود در قبال ملت مظلوم فلسطین باشند، گفت: با این ظلمها و زیاده خواهیها منافع‌شان دچار خطر شده و سیلی محکمی از امت اسلامی می‌خورند.            اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی و امریکاییها باید پاسخگوی جنایات خود در قبال ملت مظلوم فلسطین باشند، گفت: با این ظلمها و زیاده خواهیها منافع‌شان دچار خطر شده و سیلی محکمی از امت اسلامی می‌خورند.

           اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛علا الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس توسط امام راحل یک حرکت عظیم الهی برای بسیج امت اسلامی در مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیستی بود.

وی افزود: روز قدس در شرایط فعلی تنها نقطه امید ملت مظلوم فلسطین برای رهایی قدس شریف و آزادسازی سرزمینهای اشغالی از دست جنایتکاران صهیونیستی تبدیل شده است.

بروجردی با اشاره به اینکه امریکاییها با خلق گروهای تروریستی داعش و تکفیریها در منطقه سعی دارند تا موضوع مردم مظلوم فلسطین را از افکار جهانی پاک کنند، گفت: با توجه به نقشه‌های شیطان بزرگ قطعاً نیازمند بسیج تمام امکانات امت اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین هستیم، اما متأسفانه در شرایط کنونی کشورهایی مانند عربستان به طور علنی از رژیم اشغالگر قدس حمایت می‌کنند که این اهمیت روز قدس را که عملاً دعوتی از ملتهای جهان اسلام برای مقابله با صهیونیستهاست را افزایش می‌دهد.

وی تاکید کرد: ملت ایران همواره به‌عنوان الگوی جهان اسلام در کنار مسلمانان جهان، در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند تا به صهیونیستها و امریکاییها نشان دهند جمهوری اسلامی مدافع حقوق ضایع شده مردم مظلوم فلسطین هستند و اجازه نخواهند داد تا این روز مهم از ذهن ملتها فراموش شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه اگر رژیم صهیونیستی و امریکاییها دست از کشتار، جنایت و  فشارهای خود بر ملت مظلوم فلسیطن بر ندارند، در آینده‌ای نه چندان دور باید پاسخگوی اعمال خود باشند، تصریح کرد: هرعملی را عکس العملی است و آنها بدانند با این ظلمها و زیاده خواهیها منافع‌شان دچار خطر شده و سیلی محکمی از امت اسلامی خواهند خورد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه