رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 07:49
  • کد خبر : ۳۷۹۷۸
4632611_929

لینک کوتاه:
والیبال انتخابی المپیک – ژاپن:

ایران 2 – ونزوئلا 2 / آخرین نبرد بلندقامتان در توکیو

دیدار دو تیم ونزوئلا و ایران به ست پنجم کشیده شد. به گزارش هزار نیوز ؛ دو تیم ملی والیبال ایران و ونزوئلا برگزار کننده آخرین دیدار روز پایانی مسابقات انتخابی المپیک بودند. این دیدار از ساعت 5 و 40 به وقت ایران در سالن متروپلیتن شهر توکیو آغاز شد و آرتور دی جیانو از بلژیک با […]

به گزارش هزار نیوز ؛
دیدار دو تیم ونزوئلا و ایران به ست پنجم کشیده شد.

به گزارش هزار نیوز ؛ دو تیم ملی والیبال ایران و ونزوئلا برگزار کننده آخرین دیدار روز پایانی مسابقات انتخابی المپیک بودند.
این دیدار از ساعت 5 و 40 به وقت ایران در سالن متروپلیتن شهر توکیو آغاز شد و آرتور دی جیانو از بلژیک با همراهی هرناندو گونزالو از آرژانتین قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.
تیم ملی والیبال ایران که روز گذشته با پیروزی مقابل لهستان صعود خود به مسابقات المپیک را قطعی کرده بود، با خیال آسوده به دیدار ونزوئلا رفت. رائول لوزانو هم ترجیح داد در این دیدار تشریفاتی که نتیجه آن از اهمیتی برخوردار نبود از ترکیب دوم تیمش استفاده کند.
 مهدی مهدوی، میلاد عبادی پور، مهدی مرندی، مصطفی شریفات ، آرمین تشکری و حمزه زرینی 6 بازیکن آغاز کننده تیم ملی ایران در این دیدار بودند.
شاگردان رائول لوزانو موفق شدند ست اول این دیدار را با نتیجه 25 بر 23 تمام کنند.
ملی‌پوشان والیبال ایران ست دوم این دیدار را هم با برتری مقابل حریف خود آغاز کردند و در امتیاز 8 بر 5 راهی اولین وقت استراحت فنی این دیدار شدند. شاگردان رائول لوزانو برتری خود را در تمام طول ست حفظ کردند.
اما در دقایق پایانی ست ونزوئلا نتیجه را به تساوی کشاند تا پوئن‌های پایانی را دو تیم پایاپای به نفع خود ثبت کنند.در نهایت تیم ملی ونزوئلا موفق شدند ست دوم را با نتیجه 29 بر 27  به سود خود تمام کنند تا در مجموع یک بر یک مساوی شوند.
شاگردان رائول لوزانو در ست سوم هم مانند دو ست اول آغاز خوبی داشتند و با سه امتیاز اختلاف از حریف پیش افتادند. با این حال بازکنان ونزوئلا با بهره‌گیری از دفاع روی تور خوب نتیجه را 5 بر 5 به تساوی کشاندند. اشتباهات ونزوئلایی‌ها در زدن سرویس و از آن طرف سرویس خوب آرمین تشکری نتیجه را 8 بر 5 به سود ایران کرد.
شاگردان وینچنزو ناچی در تیم ونزوئلا بارها در این ست عقب افتادگی خود در امتیاز را جبران می‌کردند و بازی را به تساوی می‌کشاندند. در اواسط ست سوم تیم ونزوئلا از ایران پیش افتاد تا دو تیم در امتیاز 16 بر 13 به سود ایران به دومین وقت استراحت فنی این ست بروند. این ست هم در پایان با برتری 25 بر 21 تیم ونزوئلا تمام شد تا نتیجه 2 بر یک به سود حریف ایران شود.
تیم ملی والیبال ایران برای پیروزی راهی ست چهارم شد و کم اشتباه تر نسبت به دو ست قبلی ظاهر شد. در پایان این ست تیم ملی ایران موفق شد با حساب 25 بر 18 به برتری برسد تا این دیدار به ست پنجم کشیده شود.
انتهای متن/منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه