رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 10:29
  • کد خبر : ۳۹۳۴۲
139503290900382587941214

لینک کوتاه:
روزنامه الوطن قطر اعلام کرد:

باشگاه الاهلی جباری، منتظری و «یاجور» را کنار گذاشت

روزنامه الوطن قطر در شماره امروز (شنبه) خود نوشت مدیریت باشگاه الاهلی وضعیت بازیکنان خارجی این باشگاه را مشخص کرده است.                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

روزنامه الوطن قطر در شماره امروز (شنبه) خود نوشت مدیریت باشگاه الاهلی وضعیت بازیکنان خارجی این باشگاه را مشخص کرده است.

                                               اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛روزنامه الوطن قطر تیتر حل‌وفصل وضعیت بازیکنان خارجی تیم الاهلی با تصمیم لوکا بوناچیچ را برگزید و نوشت: مدیریت باشگاه الاهلی وضعیت تمام بازیکنان خارجی فصل اخیر این تیم را تعیین کرد و فقط موبیلی، مهاجم کنگویی به‌خاطر قرارداد چهار ساله‌ای که با سبزپوشان دارد، در این تیم خواهد ماند.

روزنامه الوطن در ادامه این خبر آورده است: حضور مجتبی جباری، هافبک ایرانی در تیم الاهلی به پایان رسید و طرفین به توافق لازم برای جدایی دست یافته‌اند. جباری در دو بازی آخر تیم الاهلی در امیر کاپ  به‌دلیل مصدومیت از ناحیه زانو غایب بود.

پژمان منتظری هم قراردادی با باشگاه الاهلی ندارد و دومین بازیکن جدا شده خارجی این تیم محسوب می‌شود. سومین بازیکنی که از فهرست بازیکنان خارجی تیم الاهلی کنار گذاشته شد، محسن یاجور مراکشی است. او پس از حضوری قرضی در تیم قطر اسپورت به تیم الخور پیوست.

این خبر روزنامه الوطن قطر در حالی منتشر شد که انتخابات اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه الاهلی دهم تیر ماه برگزار خواهد شد و هنوز وضعیت بازیکنان خارجی تیم الاهلی و حتی ادامه حضور لوکا بوناچیچ در این تیم مبهم است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه