رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 09:43
  • کد خبر : ۳۹۳۱۸
139412181553422747298354

لینک کوتاه:
بهمنی :

باید سقف مشخصی برای دریافت حقوق مشخص شود/وجود برخی لابی‌گریها برای انتخاب کمیسیونها

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس تاکید کرد: باید سقف مشخصی برای دریافت حقوق مسؤلین از طریق قانونگذار اعمال شود.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛محمود […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس تاکید کرد: باید سقف مشخصی برای دریافت حقوق مسؤلین از طریق قانونگذار اعمال شود.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛محمود بهمنی نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس و رئیس کل بانک مرکزی در دولت دهم گفت: مجلس باید دولت را تقویت کند تا موفق شود البته خود دولت هم باید از مجلس کمک بخواهد.

وی با تاکید بر اجرای اقتصاد مقاومتی و عملی‌کردن آن در کشور، متذکر شد: باید کار اقتصادی را به‌دست افرادی سپرد که در این زمینه متخصص و کارآمد هستند.

رئیس کل بانک مرکزی در دولت دهم درباره حقوقهای کلان برخی مسؤلین دولت، گفت: حتماً باید یک نهاد نظارتی مجری نظارت بر حقوق و دستمزد مسؤلین  باشد و از طرفی باید  برای دریافت حقوق سقف مشخصی از طریق قانوگذار اعمال شود.

بهمنی با اشاره به وجود برخی لابی‌گریها در انتخاب کمیسیونهای تخصصی مجلس نیز گفت: لابی‌گریها کار را سخت کرده و نمی‌گذارد بر اساس تجربه‌ها و تخصصها افراد انتخاب شوند. به طور مثال وقتی لابی صورت می‌گیرد متوجه می‌شویم رئیس یک کمیسیون اصلاً رشته تخصصی‌اش با کمیسیونی که انتخاب کرده، تفاوت دارد که این نتیجه همین لابی‌گریها است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه