رفتن به بالا
  • Sunday - 19 June 2016 - 12:02
  • کد خبر : ۳۹۴۲۲
15487-272x194

لینک کوتاه:
آخرین جزئیات پرونده نازنین زاغری از زبان رئیس کل دادگستری کرمان

 با توجه به فعالیت های زاغری در خارج از کشور پرونده و متهم به تهران ارسال شده اند

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: با توجه به اینکه نازنین زاغری در خارج از کشور فعالیت داشته است این پرونده و متهم جهت بررسی به تهران ارسال شد. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛ یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته ی قوه قضائیه […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: با توجه به اینکه نازنین زاغری در خارج از کشور فعالیت داشته است این پرونده و متهم جهت بررسی به تهران ارسال شد.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در کرمان ؛ یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان صبح امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته ی قوه قضائیه گزارشی از عملکرد قضایی استان کرمان ارائه کرد.

رئیس کل دادگستری کرمان در پاسخ به سوال خبرنگار هزار نیوز در رابطه با آخرین اطلاعات از وضعیت نازنین زاغری تبعه انگلیسی دستگیر شده در کرمان ؛ گفت: در سال 93 توسط معاونت اطلاعات سپاه ثارالله استان کرمان یکی از باندهایی که در فتنه ی 88 با طراحی سایت و وب سایت های مختلف و تبلیغات وسیعی که از طریق این وب سایت ها صورت گرفته بود اقداماتی را علیه امنیت کشور انجام می داند ؛ این افراد شناسایی و دستگیر شدند و مستندات هم  جمع آوری شد.

وی ادامه داد: متهمین این باند تحت تعقیب قرار گرفتند و نهایتا در دادگاه تجدید نظر حکم قطعی آنان صادر گردد و الان حکم در حال اجراست و جمعی از محکومین در حال تحمل حبس در زندان مرکزی کرمان هستند.

موحد با اشاره به اینکه برخی اعضای این باند در خارج از کشور خصوصا در کشور انگلستان بودند ؛ بیان داشت : از جمله این متهمین خانم زاغری بوده که بدنبال همان پرونده این شخص در فرودگاه تهران دستگیر و به کرمان منتقل شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان داشت : تحقیقات لازم در مورد این پرونده در کرمان صورت گرفت،  قاضی پرونده کار بسیار وسیع و گسترده ای را در این پرونده انجام داد و مستندات این پرونده جمع آوری شد .

وی خاطر نشان کرد : اما به لحاظ اینکه این شخص در خارج از کشور و در تهران فعالیت داشته و در کرمان هیچگونه فعالیتی نداشته است ، تشخیص قضایی این بود که رسیدگی به این پرونده در صلاحیت دادسرای عمومی و انقلاب تهران است ، بنابراین با صدور قرار عدم صلاحیت پرونده و متهم به تهران ارسال گردید و الان در تهران در حال رسیدگی است.

انتهای متن/ه

 

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه