رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 10:32
  • کد خبر : ۳۸۰۴۰
635845883367941843

لینک کوتاه:
امام جمعه بردسیر:

برخی افراد با تعبیر نادرست از سخنان امام راحل به‌ دنبال انحراف در مسیر راه امام هستند

امام جمعه بردسیر گفت:  برخی افراد گاهی با تعبیر نادرست از سخنان امام راحل به‌ دنبال انحراف در مسیر راه امام بودند که رهبری با بیانات شیوا و صریح خود همواره راه امام را به‌ درستی تبیین کردند.  به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه بردسیر گفت: […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه بردسیر گفت:  برخی افراد گاهی با تعبیر نادرست از سخنان امام راحل به‌ دنبال انحراف در مسیر راه امام بودند که رهبری با بیانات شیوا و صریح خود همواره راه امام را به‌ درستی تبیین کردند.

 به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه بردسیر گفت: انتخاب شایسته خبرگان بعد از رحلت امام خمینی‌(ره) تنها مرهم این غم جانکاه بود که کمی مردم را آرام کرد.

وی افزود: راه امام توسط شاگرد لایق آن حضرت ادامه پیدا کرد و این انتخاب با هدایت امام راحل و خط‌دهی ایشان مبنی بر بهترین جایگزین خود در سخنرانی‌های متعدد در زمان حیاتشان بود.

امام جمعه بردسیر تصریح کرد: اگر مقام معظم رهبری این جانشین صالح امام انتخاب نشده بودند قطعاً امروز دشمنان از طریق فتنه‌هایی که در این چند سال داشته‌اند انقلاب را از بین می‌بردند و شیطان بزرگ مجدداً بر کشور ما تسلط پیدا می‌کرد.

تارم خاطرنشان کرد: برخی افراد گاهی با تعبیر نادرست از سخنان امام راحل به‌ دنبال انحراف در مسیر راه امام بودند که رهبری با بیانات شیوا و صریح خود همواره راه امام را به‌ درستی تبیین کردند.

وی تاکید کرد: توجه به مردم و مستضعفان کشور جزء لاینکف خط امام بود که در راستای تحقق آن نهادهای انقلابی و مردمی، کمیته امداد، بنیاد مستضعفان و … برای کمک به محرومان شکل گرفتند.

امام جمعه بردسیر ادامه داد: رهبری همواره پاسدار خط امام راحل بودند و مبانی نظری انقلاب اسلامی را مدنظر قرار دادند و بر آن تاکید داشته‌اند.

تارم اضافه کرد: انتخاب آیت‌الله جنتی به‌ عنوان رئیس مجلس خبرگان بار دیگر خواب دشمنان را پریشان‌تر کرد و این مجلس از تمام دوره‌ها انقلابی‌تر شده است.

وی در ادامه به قیام خونین پانزده خرداد اشاره کرد و گفت: شهدای این روز مظلوم‌ترین شهدا هستند که توسط رژیم منفور پهلوی به درجه شهادت رسیدند.

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه