رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 13:02
  • کد خبر : ۳۷۹۶۰
IMG_6808

لینک کوتاه:
نماینده مردم بردسیر در جشنواره گل محمدی لاله زار:

بردسیر بهشت کارآفرینی و اشتغال است/ هر ماه یک خبر خوش برای مردم خواهیم داشت

شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بردسیر بهشت کارآفرینی و اشتغال است و  در این رابطه اقدامات خوبی در استان کرمان انجام شده لذا باید توجه داشت که این مهم محقق نمی شد مگر به واسطه همراهی و همدلی بین دولت و ملت. به گزارش خبرنگار هزار نیوز […]

به گزارش هزار نیوز ؛

شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بردسیر بهشت کارآفرینی و اشتغال است و  در این رابطه اقدامات خوبی در استان کرمان انجام شده لذا باید توجه داشت که این مهم محقق نمی شد مگر به واسطه همراهی و همدلی بین دولت و ملت.
به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ شهباز حسن پور نماینده مردم بردسیر و سیرجان در مجلس شورای اسلامی در دهمین جشنواره گل محمدی لاله زار بردسیراز استاندار کرمان به عنوان سردار سازندگی استان یاد کرد که دیروز در جبهه نظامی می جنگیده و امروز در جبهه اقتصادی، استان کرمان را متحول کرده و نخستین مبتکر طرح مثلث توسعه اقتصادیاست و گفت: به همت دولت تدبیر و امید و پیگیری های استاندار کرمان طرح اقتصاد مقاومتی در استان به طور جد در حال اجراست.

شهباز حسن پور از شهرستان بردسیر به عنوان بهشت کارآفرینی و اشتغال یاد کرد و افزود: اقدامات خوبی در استان کرمان انجام شده لذا باید توجه داشت که این مهم محقق نمی شد مگر به واسطه همراهی و همدلی بین دولت و ملت.
وی با تاکید براینکه امروز استان کرمان، امن ترین استان برای امر سرمایه گذاری و کارآفرینی است، یادآور شد: زمینها برای جذب سرمایه و ورود سرمایه گذاران به استان کرمان فراهم شده است.

نماینده مردم شهرستان های بردسیر و سیرجان با تاکید براینکه خوشحال هستیم مجلس دهم به جای مجلس سیاسی، مجلس کار است، خاطر نشان کرد: به استاندار اعلام می کنیم که همه نمایندگان استان به عنوان مشاوران امین در خدمت شما برای آبادانی استان کرمان هستند.

وی با اشاره به اینکه به همت استاندار کرمان گاز مردم این منطقه وصل شد ؛ ابراز امیدواری کرد: امیدوارم استاندار دستور ساخت 12 کیلومتر جاده را نیز امروز صادر بفرمایید و لاله زار از بن بست بودن جاده ای خارج شود

حسن پور با تاکید بر اینکه انشالله هر ماه یک خبر خوش برای مردم خواهیم داشت ؛ خاطر نشان کرد:  امروز چهار پروژه ی عمرانی به بهره برداری خواهند رسید.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه