رفتن به بالا
  • Wednesday - 22 June 2016 - 10:44
  • کد خبر : ۳۹۵۸۶
45

لینک کوتاه:
فرماندار بردسیر تاکید کرد:

برنامه ریزی جامع و مدونی در راستای کاهش آسیب در حوزه مواد مخدر ایجاد شود

فرماندار بردسیر گفت: با پایین آمدن سن اعتیاد درجامعه همه دستگاه های مسئول باید با عزمی جدی وارد میدان شوند و برنامه ریزی جامع و مدونی در راستای کاهش آسیب درحوزه موادمخدر مبادرت ایجاد شود. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در جلسه ی شورای فرعی مبارزه با […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار بردسیر گفت: با پایین آمدن سن اعتیاد درجامعه همه دستگاه های مسئول باید با عزمی جدی وارد میدان شوند و برنامه ریزی جامع و مدونی در راستای کاهش آسیب درحوزه موادمخدر مبادرت ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ جواد صادقی فرماندار شهرستان بردسیر در جلسه ی شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اینکه بعضی از مواد مخدر مثل شیشه به خاطر تهیه آسان و مخاطراتی که دارد از اهمیت بیشتری برخوردار است، گفت: لازم است اطلاع رسانی و آگاه سازی از عواقب جبران ناپذیر این ماده مخدر به ویژه برای جوانان صورت گیرد و خانواده ها نیز بر رفتار فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه همه‌ مردم چه مسئولان و چه شهروندان باید نسبت به این خطر حساسیت داشته باشند گفت: مهد کودک ها و مدارس نیز باید دید کافی را در کودکان و دانش آموزان ایجاد کنند و در حد توان این مسئله را کم کنیم تا جوانان ما درگیر اینگونه مسائل نباشند.

رئیس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بردسیر افزود: اعتیاد به موادمخدر، بر می گردد به جهل انسان ها و بیشتر در خانواده هایی مشاهده می شود که اطلاعات آنها کم است و باید در این زمینه آگاهی افراد را افزایش داد.

وی افزود: با پایین آمدن سن اعتیاد درجامعه همه دستگاه های مسئول باید با عزمی جدی وارد میدان شوند.

فرماندار بردسیر در پایان از اعضاء جلسه خواست نسبت به برنامه ریزی جامع و مدون در راستای کاهش آسیب درحوزه موادمخدر مبادرت نمایند

لازم به ذکر است ؛ جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بردسیر با حضوراعضا به منظور برنامه ریزی هفته مبارزه با موادمخدر و 5تیرماه روزجهانی مبارزه باموادمخدر برگزار شد.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه