رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 08:38
  • کد خبر : ۳۸۶۵۰
13950323000073_PhotoA

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶

بروزتسکی با گلی دیرهنگام پیروزی را از انگلیس گرفت

تیم ملی فوتبال انگلیس با گلی که در وقت اضافه از روسیه دریافت کرد، از کسب پیروزی محروم شد و به تساوی رسید.                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

تیم ملی فوتبال انگلیس با گلی که در وقت اضافه از روسیه دریافت کرد، از کسب پیروزی محروم شد و به تساوی رسید.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛تیم‌های ملی فوتبال انگلیس و روسیه از ساعت 23 و 30 دقیقه شب گذشته در ورزشگاه ولودروم مارسی از گروه دوم برابر هم قرارگرفتند.

در این دیدار دو تیم از ابتدا به بازی هجومی روی آوردند و البته صاحب موقعیت هم شدند.اما باتساوی یک بر یک خاتمه یافت.

دقایق مهم بازی:

*دقیقه 2:‌تیم انگلیس در ابتدای بازی با موقعیتی که توسط استرلینگ ایجاد کرد، خطرساز شد. البته آکین‌فیف، گلر روس‌ها این ضربه را مهار کرد.

*دقیقه 7:‌والکر، مدافع راست انگلیس به درون محوطه جریمه روس‌ها وارد شد و به لالانا پاس داد. این بازیکن نیز به سرعت به سمت دروازه شلیک کرد که آکین‌فیف آن را دفع کرد.

*دقیقه 17 :‌بعد از گذشت مدتی قابل توجهی از بازی روس‌ها در محوطه جریمه انگلیس خودنمایی کردند. در این هنگام ایگناچویچ به سمت دروازه‌ هارت شوت زد که این گلر آن را مهار کرد.

*دقیقه 22: در این هنگام لالانا صاحب موقعیتی بزرگ شد. انگلیسی‌ها دست به حرکتی دسته‌جمعی زدند که لالانا نتوانست توپ را از سمت راست وارد دروازه روسیه کند.

*دقیقه 24:‌استرلینگ با سرعت زیاد وارد محوطه جریمه روسیه شد و قصد شوت زدن به سمت دروازه حریف را داشت که در آخرین لحظه اسمولینکوف آن را تکل زد و مانع گلزنی شد.

*دقیقه 31: دل علی توپی را به اشتباه به روس‌ها تقدیم کرد که حریف دست به ضدحمله سریعی زد که روسیه از این موقعیت استفاده مطلوبی نکرد.

*دقیقه 54: رحیم استرلینگ یکبار دیگر به محوطه جریمه روسیه وارد شد و می‌خواست آکین‌فیف را مغلوب کند که در تله آفساید گرفتار آمد.

*دقیقه 70:‌در یک موقعیت طلایی وین رونی در محوطه جریمه روسیه دو بار به سمت دروازه شوت کرد که هیچیک وارد دروازه نشد.

دقیقه 73: در این هنگام انگلیسی‌ها موفق شدند قفل دروازه روسیه را بازکرده و به گل برسند. اریک دایر،‌ بازیکن جوان انگلیس با یک ضربه زیبا ایستگاهی موفق شد توپ را به قعر دروازه روس‌ها فرستاده و باعث برتری تیم کشورش شود.

*دقیقه 92:‌بروزتسکی بازیکن با تجربه روسیه از غفلت خط  دفاع انگلیس استفاده کرد و گل مساوی را زد.

در این دیدار که 67394 تماشاگر داشت، نیکولا ریتزولی،‌داور معروف ایتالیا قضاوت آن را برعهده داشت.

با انجام مسابقات گروه دوم،‌اکنون ولز و انگلیس با 3 امتیاز در رده اول و دوم قراردارند.اسلواکی و روسیه نیز بدون امتیاز در رده سوم و چهارم حاضر هستند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه