رفتن به بالا
  • Sunday - 5 June 2016 - 10:36
  • کد خبر : ۳۸۰۴۳
13920712000336_PhotoA

لینک کوتاه:
مسؤول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه پزشکی کرمان:

بعضی‌ها دشمن بزرگ ملت ایران را بزک می‌کنند

مسؤول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: امروز بعضی‌ها می‌خواهند استکبار و دشمن بزرگ ملت ایران را بزک کنند و ما با مذاکره مخالف نیستیم و دعا می‌کنیم برجام موفق باشد، اما رهبری بر دشمن‌شناسی تاکید دارند. به گزارش هزار نیوز ، حجت‌الاسلام علی عارفی در آیین گرامیداشت قیام 15 خرداد در محل […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مسؤول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: امروز بعضی‌ها می‌خواهند استکبار و دشمن بزرگ ملت ایران را بزک کنند و ما با مذاکره مخالف نیستیم و دعا می‌کنیم برجام موفق باشد، اما رهبری بر دشمن‌شناسی تاکید دارند.

به گزارش هزار نیوز ، حجت‌الاسلام علی عارفی در آیین گرامیداشت قیام 15 خرداد در محل تکیه میدان قلعه کرمان اظهار داشت: هزاران نفر در روز 15 خرداد در نقاط مختلف کشور به شهادت رسیدند تا انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

وی با تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ابراز داشت: امام ابتدا خود را ساخت و تزکیه نفس کرد تا بزرگ شد و با عرفان و معرفت به خدا رسید.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان ادامه داد: شخصیت‌های بزرگی در تاریخ تشیع داریم که مجاهد بودند، اما هیچ کدام از آنها شجاعت امام خمینی (ره) را نداشتند.

عارفی یادآور شد: امام خمینی (ره) مانند کوه بود و به یاران خود آرامش می‌داد و امام راحل با تاسی از حضرت زینب (س) پیش رفت.

وی عنوان کرد: آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز فردی عالم، مجاهد و سیاست‌مدار و شخصیتی بی‌نظیر است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب‌های مخملی حاصل جنگ نرم است، افزود: فتنه 88 نیز جنگ نرم بود که با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی نقش بر آب شد.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان داشت: انقلاب اسلامی بر دو اصل مبارزه با استبداد و مبارزه با استکبار استوار است و اگر این دو اصل را از انقلاب بگیریم، دیگر چیزی باقی نمی‌ماند.

عارفی عنوان کرد: امروز بعضی‌ها می‌خواهند استکبار و دشمن بزرگ ملت ایران را بزک کنند و ما با مذاکره مخالف نیستیم و دعا می‌کنیم برجام موفق باشد، اما رهبری بر دشمن‌شناسی تاکید دارد.

وی تاکید کرد:معنای حرف ما این نیست که با دنیا در جنگ باشیم، زیرا پیامبر اسلام با کفار هم مذاکره می‌کرد، اما تسلیم نمی‌شد و ما هم می‌گوییم، مذاکره کنید، اما تسلیم نشوید.

عارفی با اشاره به اقدامات ایران در زمینه کم کردن سانتریفیوژها و فعالیت‌های انرژی هسته‌ای تاکید کرد: ما کارهای زیادی انجام دادیم، اما آمریکا کاری نکرد، بلکه یک گام جلو گذاشت و گفت ایران موشک هم نمی‌خواهد.

وی ماهیت آمریکا را شیطانی و زورگویی دانست و ابراز داشت: اگر از دین، انقلاب اسلامی و امکانات دفاعی خود دست برداشتیم، آن گاه آمریکا با ما کنار می‌آید.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کرمان تصریح کرد: امروز دوستی با آمریکا جنایت به حق مسلمانان دنیاست، زیرا دنیای اسلام در برابر دنیای استکبار است، اما بعضی از سیاستمداران ما این مسأله را درک نمی‌کنند.

انتهایمتن/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه