رفتن به بالا
  • Saturday - 18 June 2016 - 10:44
  • کد خبر : ۳۹۳۵۲
13920331112409639732444

لینک کوتاه:
با استقبال از پیشنهاد آمریکا؛

بوگدانف: تصمیم شرکت دادن معارضان به خود سوری‌ها باز می‌گردد

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که تصمیم گیری برای شرکت دادن نمایندگانی از معارضان در دولت آتی سوریه به خود سوری‌ها باز می‌گردد.                                                        اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون وزیر خارجه روسیه گفت که تصمیم گیری برای شرکت دادن نمایندگانی از معارضان در دولت آتی سوریه به خود سوری‌ها باز می‌گردد.

                                                       اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ میخائیل بوگدانف معاون وزیر خارجه روسیه گفت: پیشنهاد وارد کردن معارضان به دولت سوریه از ایده های تسریع در روند حل و فصل درگیری است.

وی افزود: از جنبه نظری ورود نمایندگانی از هیئت عالی مذاکرات (معارضان سوری مورد حمایت ریاض) در چارچوب دستگاههای دولتی ممکن به نظر می رسد اما از جنبه عملی، ایجاد راه حل های مورد قبول همگان از طریق تماس ها بین خود سوری ها است؛ از جمله ایجاد چارچوب هایی برای تسریع در تصمیم گیری به منظور حل بحران.

بوگدانف گفت: فکر می کنم که پیشنهاد آمریکا قابل قبول است. باید امکان شرکت دادن نمایندگان معارضان در نهادهای حکومتی کنونی در سوریه و به عنوان مثال در دولت را بررسی کنیم.

وی در عین حال به لزوم بررسی اختیارات احتمالی چنین دولتی در وهله اول اشاره و تاکید کرد: ضروری است که براساس وضعیت امروز حرکت کرد و برای رسیدن به اهداف غیرقابل وصول در مرحله کنونی تلاش نکرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه