رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 10:17
  • کد خبر : ۳۸۷۶۰
13920329105443792726894

لینک کوتاه:
جشن گلریزان/

بیست‌ونهمین گلریزان ستاد دیه کشور برگزار می‌شود

بیست و نهمین جشن گلریزان ستاددیه کشور با حضور مسئولین، نیکوکاران و جمعی از مددجویان آزاد شده از سوی این نهاد حمایتی برگزار می‌شود.                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

بیست و نهمین جشن گلریزان ستاددیه کشور با حضور مسئولین، نیکوکاران و جمعی از مددجویان آزاد شده از سوی این نهاد حمایتی برگزار می‌شود.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ رمضان سال جاری با همت ستادهای دیه شعب استانی 264 آیین گلریزان آزادی محکومان جرایم غیرعمد در سراسر کشور برگزار خواهد شد که امید است با جمع‌آوری کمک‌های نقدی خیرین شرکت کننده در این برنامه‌ها زمینه آزادی حداکثری هفت هزار و 588 نفر مددجویان جرایم غیرعمد حال حاضر در سطح زندان‌های کشور فراهم شود.

ستاد دیه کشور طبق سنت هر ساله با دعوت از مسئولین عالی‌رتبه نظام جمهوری اسلامی و حامیان همیار این مجموعه مردمی امسال نیز عصر امروز ششم رمضان‌المبارک با حضور و سخنرانی اصغر جهانگیر رییس سازمان زندانها، علاء میرمحمدصادقی رییس هیئت مدیره و سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاددیه کشور این مراسم سنتی را در محل تالار آبگینه برپا می‌کند.

ماه رمضان سال 95 تمام استان‌های کشور (به جز استان قم) همگی میزبان جشن ‌گلریزان بوده و در این میان بوشهر و خوزستان به طور مشترک با 26 همایش و در رتبه‌های بعدی استان‌های سیستان و بلوچستان با 19 جشن و اردبیل با 18 آیین‌ آزادی، میزبان برپایی بیشترین تعداد این محافل معنوی خواهند بود.

انتهای پیام /منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه