رفتن به بالا
  • Monday - 20 June 2016 - 09:13
  • کد خبر : ۳۹۴۹۱
139503111559123647810794

لینک کوتاه:
مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی:

بیش از ۷ هزار واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی غیر فعال شده‌اند

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: در کل کشور در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی بیش از ۳۷ هزار و ۱۲۰ واحد صنعتی داریم که از این تعداد ۷ هزار و ۸۵ واحد آن یعنی حدود ۱۹ درصد راکد و در کل کشور هم در همین حد است.     […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: در کل کشور در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی بیش از ۳۷ هزار و ۱۲۰ واحد صنعتی داریم که از این تعداد ۷ هزار و ۸۵ واحد آن یعنی حدود ۱۹ درصد راکد و در کل کشور هم در همین حد است.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ علی یزدانی در ارتباط تلفنی با بخش خبری 21 شبکه یک سیما افزود : به تناسب شهرک یا ناحیه صنعتی در شهرک ها، واحد هایی هم هستند که 2 شیفت و با ظرفیت بیش از 90 درصد مشغول کارند.

وی گفت: در مجموعه وزارت صنعت ،معدن و تجارت تکلیفی را که ستاد اقتصاد مقاومتی به وزارتخانه ابلاغ کرده 7 هزار و 500 واحد است اما 16 هزار میلیارد تومان اعتبار مربوط به 9 هزار واحد صنایع کوچک و 1000 واحد متوسط و 2 هزار طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد است.

یزدانی افزود: در صورت همکاری همه قوا، رسانه ها و مردم تا پایان سال شاهد راه اندازی 12 هزار واحد خواهیم بود.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به اینکه بنگاه هایی که مشکلات نقدینگی دارند در اولویت اصلی پرداخت تسهیلات هستند گفت: همچنین داشتن بازار برای محصولات تولیدی، از مهمترین شروطی است که مورد تاکید کمیته بررسی در استان ها و کارگروه های استانی است.

یزدانی با بیان اینکه پرداخت تسهیلات به واحدهایی که بازار ندارند به هدر دادن منابع است، افزود: پس از اعطای تسهیلات، کمیته بررسی بر مصرف اعتبارات تا راه اندازی کامل واحد صنعتی نظارت می کند.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه