رفتن به بالا
  • Wednesday - 1 June 2016 - 12:50
  • کد خبر : ۳۷۹۵۷
IMG_6850

لینک کوتاه:
استاندار کرمان در جشنواره گل محمدی لاله زار:

بیش از 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری در بردسیر صورت گرفته است/ وجود گل محمدی یک مزیت و پتانسیل برای شهرستان بردسیر و لاله زار است

  استاندار کرمان در دهمین جشنواره ی گل محمدی لاله زار بردسیر گفت: وجود گل محمدی یک مزیت و پتانسیل برای شهرستان بردسیر و لاله زار است و مردم می توانند با سرمایه گذاری در این حوزه به شکوفایی و ایجاد اشتغال منطقه کمک شایانی کنند. به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

 

استاندار کرمان در دهمین جشنواره ی گل محمدی لاله زار بردسیر گفت: وجود گل محمدی یک مزیت و پتانسیل برای شهرستان بردسیر و لاله زار است و مردم می توانند با سرمایه گذاری در این حوزه به شکوفایی و ایجاد اشتغال منطقه کمک شایانی کنند.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ علی رضا رزم حسینی استاندار کرمان در در دهمین جشنواره گل محمدی لاله زار بردسیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهداء، گفت: شهدایی که در زمانی امنیت و آرامش را برای مردم به ارمغان آوردند تا امروز شاهد آبادانی کشور باشیم.
استاندار کرمان قدردانی از ثروت ها و نعمات الهی و خدادادی را از اهداف چنین جشنواره هایی در استان عنوان کرد و افزود : برگزاری چنین جشنواره هایی و توجه به اقتصاد مردمی به عنوان یکی از الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی است.

استاندار کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطر مرحوم صنعتی و همسرش به عنوان پایه گذاران کشت گل محمدی و صنعت گلابگیری در منطقه، تصریح کرد: تغییر الگوی کشت در این منطقه و سایر مناطق استان و کشور به سمت محصولات کشاورزی با بهره وری بالا پیش رفته و یکی از مزیت های منطقه لاله زار بردسیر توجه به این مهم است.

رزم حسینی با اشاره به طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان بردسیر و بیش از 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری در منطقه، گفت: تلاش دولت یازدهم در  جهت حمایت و کمک به تسهیل در امر سرمایه گذاری و افرادی است که موجبات خلق ثروت در منطقه می شوند.

وی ضمن قدردانی از علما و روحانیون تلاشگر در جهت آگاهی بخشی و فرهنگسازی عمومی، از مردم درخواست کرد برای اشتغالزایی و سطح رفاه معقول دولت تدبیر و امید را همراهی نمایند و گفت: اگر مردم آگاه شوند، می توانند خلق ثروت کرده و بهره وری کشاورزی را افزایش بدهند، از سطح رفاه بهتری برخوردار خواهند بود.

نماینده عالی دولت در استان کرمان با تاکید بر اینکه امروز مردم نقش تعیین کننده در اقتصاد دارند،افزود:  وجود گل محمدی یک مزیت و پتانسیل برای شهرستان بردسیر و لاله زار است و مردم می توانند با سرمایه گذاری در این حوزه به شکوفایی و ایجاد اشتغال منطقه کمک شایانی کنند.

استاندار کرمان در بخش دیگر سخنانش به دستاوردهای سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان کرمان اشاره کرد و گفت: استان کرمان توسط رئیس جمهور به عنوان سومین استان الگوی اقتصاد مقاومتی معرفی شد و این مسئله موجب می شود تا استان بتواند اقتصاد مقاومتی را تمرین نموده و بستر اقتصاد مردمی را فراهم نماید.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه