رفتن به بالا
  • Thursday - 9 June 2016 - 11:43
  • کد خبر : ۳۸۵۰۷
ورزش-172x132

لینک کوتاه:
اعتصابات به ورزشکاران رسید؛

تجمع اعتراض آمیز ورزشکاران کرمانی مقابل استانداری

جمعی از ورزشکاران استان کرمان باتجمع مقابل ساختمان استانداری اعتراض خود رانسبت به وضعیت ورزش کرمان اعلام نمودند. …                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

جمعی از ورزشکاران استان کرمان باتجمع مقابل ساختمان استانداری اعتراض خود رانسبت به وضعیت ورزش کرمان اعلام نمودند. …

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ این روزها مردم که زورشان به مسئولان نمی رسد تنها راه به نتیجه رسیدن صحبت های خود را اعتصاب می دانند تا شاید یکی از مسئولان عمق مشکلات آن ها را درک کند و بفهمند که کارد به استخوان رسیده است که مجبور شدند برای رسیدن صدای خود به گوش مسئولین دست به اعتصاب بزنند.

این بار بعد از اعتصابات مکرر کارگران کرمانی و دانش آموزانی که برای امتحانات نهایی خود اعتصاب و تجمع کرده بودند، جمعی از ورزشکاران استان کرمان باتجمع مقابل ساختمان استانداری اعتراض خود را نسبت به وضعیت ورزش کرمان اعلام نمودند.
این معترضین بادردست داشتن پلاکاردی که برروی آن خطاب به استاندار نوشته شده بود ”به داد ورزش استان برسید” نسبت به سیاسی برخورد کردن و عملکرد ضعیف برخی هیئت های ورزشی از جمله هیات زورخانه ای به شدت معترض بودند.

ورزش استان

این جمعیت معترض، با توجه به اعتراضات مکرر قبلی خواستار رسیدگی استاندار ومسئولان به شرایط نابسامان حاکم بر ورزش استان و تغییر درمدیریت بخش های مختلف ورزش استان به عنوان عوامل اصلی مشکلات موجودشدند.

ورزش

انتهای پیام/منع:آرمان کرمان

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه