رفتن به بالا
  • Thursday - 23 June 2016 - 11:28
  • کد خبر : ۳۹۶۹۳
13920919000395_PhotoA

لینک کوتاه:
رئیس بسیج جامعه زنان:

تجمع مردمی «مدافعان حریم خانواده» برگزار می‌شود

رئیس بسیج جامعه زنان از برگزاری تجمع مردمی «مدافعان حریم خانواده» توسط سازمان‌ها و مؤسسات مردم نهاد خبر داد و گفت: این تجمع روز دوشنبه در سراسر کشور برگزار می‌شود.                                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس بسیج جامعه زنان از برگزاری تجمع مردمی «مدافعان حریم خانواده» توسط سازمان‌ها و مؤسسات مردم نهاد خبر داد و گفت: این تجمع روز دوشنبه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

                                                  اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛مینو اصلانی بیان نمود: جلسه کار گروه عفاف و حجاب به ریاست سردار فضلی و با حضور دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مردمی برگزار شد و مهمترین مصوبه این جلسه این بود که امسال هفته عفاف و حجاب با عنوان هفته بین المللی عفاف و حجاب برگزار شود.

وی ادامه داد: هماهنگی‌‌های لازم با دستگاه‌های مختلف برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر این هفته صورت گرفته است تا بر اساس عناوین روزهای هفته عفاف و حجاب که از تاریخ 19 تیرماه آغاز و تا 25 تیر ادامه خواهد داشت برنامه‌های خوبی در سراسر کشور انجام شود.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: یکی از برنامه‌هایی که قرار است با مشارکت گسترده مؤسسات و سازمان‌های مردم نهاد روز دوشنبه برگزار شود تجمع مردمی مدافعان حریم خانواده است که در این برنامه عفت مداری در تحکیم خانواده مورد تأکید است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه