رفتن به بالا
  • Saturday - 11 June 2016 - 10:11
  • کد خبر : ۳۸۵۹۹
139412160132047547280684

لینک کوتاه:
رئیس پلیس استان کرمان:

تشدید نظارت بر واحدهای صنفی در ماه رمضان/ با مظاهر روزه‌خواری در استان برخورد می‌شود

رئیس پلیس استان کرمان با اشاره به اینکه با مظاهر روزه‌خواری برخورد می‌شود، گفت: رعایت تمامی جوانب شرعی درماه رمضان در فضای عمومی جامعه واجب است. به گزارش هزارنیوز؛سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: تمهیدات ویژه‌ای در ماه مبارک رمضان برای گرامیداشت این ماه و همچنین روزه‌داران اندیشیده شده است. وی با بیان اینکه روزه‌خواری در […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس پلیس استان کرمان با اشاره به اینکه با مظاهر روزه‌خواری برخورد می‌شود، گفت: رعایت تمامی جوانب شرعی درماه رمضان در فضای عمومی جامعه واجب است.

به گزارش هزارنیوز؛سردار رضا بنی‌اسدی‌فر اظهار داشت: تمهیدات ویژه‌ای در ماه مبارک رمضان برای گرامیداشت این ماه و همچنین روزه‌داران اندیشیده شده است.

وی با بیان اینکه روزه‌خواری در دین مبین اسلام حرام است و برای شخص روزه‌خوار حدودی در نظر گرفته شده است، گفت: نیروی انتظامی براساس دستورالعمل‌های صادر شده با موضوع برخورد با روزه‌خواری و بنا به تکلیف ذاتی خود اجازه حرمت‌شکنی در ماه رمضان را نمی‌دهد.

فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه در طول ایام ماه مبارک رمضان نباید شاهد روزه‌خواری در سطح شهر باشیم، افزود: با هرگونه مظاهر روزه‌خواری در سطح فضای عمومی جامعه برخورد جدی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همه رستوران‌ها و اغذیه فروشی‌ها از اذان صبح تا اذان مغرب در سطح شهرها تعطیل هستند، خاطرنشان کرد: البته تعدادی مکان خاص با هماهنگی اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی برای مسافران مشخص و به واحدهای صنفی ابلاغ شده است.

بنی‌اسدی‌فر با بیان اینکه رعایت همه جوانب شرعی و قانونی در حرمت ماه مبارک رمضان الزامی است، تصریح کرد: تظاهرکنندگان به روزه‌خواری دستگیر و به دستگاه قضائی استان معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه زندگی در کشور اسلامی مبتنی بر تفکر شیعه یک نعمت الهی است، ابراز امیدواری کرد: خداوند توفیق روزه‌داری در این ماه را قسمت و روزی همه مسلمانان جهان کند تا شاهد مظاهر و مصادیق روزه‌خواری در این ماه نباشیم.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه