رفتن به بالا
  • Thursday - 9 June 2016 - 08:54
  • کد خبر : ۳۸۴۳۵
139311181839155524694124

لینک کوتاه:
سردار نجات :

توسعه موشکی ربطی به برجام ندارد

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: کار پنهانی در زمینه توسعه موشکی نداریم و آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزارنیوز؛سردار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

معاون فرهنگی سپاه پاسداران گفت: کار پنهانی در زمینه توسعه موشکی نداریم و آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛سردار حسین نجات معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره افزایش توان دفاعی و توسعه موشکی کشورمان، اظهار کرد:  یکی از استراتژیهای جمهوری اسلامی ایران توسعه موشکی و توان دفاعی است، بنابراین ما سیاست خود را در این موضوع هیچ‌وقت رها نمی‌کنیم.

وی با تاکید براینکه توسعه موشکی ربطی به برجام ندارد، گفت: امریکاییها در قطعنامه ذکر کردند که ایران نباید سراغ سلاحی برود که قابلیت حمل موشک دارد، ما هم از همان اول این موضوع را نپذیرفتیم و مسیر خودمان را با جدیت پیش خواهیم برد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران افزود: هر وقت ما در مقابل امریکاییها کوتاه آمده و احساس ضعف کردیم، آنها هم  هر غلطی دلشان خواست انجام دادند. دولت باید در این زمینه از خود قدرت نشان دهد و در برابر زیاده‌خواهیهای امریکاییها بایستد.

سردار نجات در پاسخ به این پرسش که چرا برخی اعلام می‌کنند نباید توسعه موشکی رسانه‌ای شود؟ متذکر شد: ما هیچ‌گونه کار پنهان در زمینه توسعه موشکی نداریم و در برابر سیاستهای نظام، دستورات رهبرمعظم انقلاب و خط مشی ستاد کل نیروهای مسلح، هم توسعه موشکی داریم و هم اینکه آن را رسانه‌ای خواهیم کرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه