رفتن به بالا
  • Tuesday - 14 June 2016 - 09:56
  • کد خبر : ۳۸۹۹۸
13950325000080_PhotoA

لینک کوتاه:
تیراندازی در آمریکا/

تیراندازی در ایالت جورجیای آمریکا 3 کشته بر جا گذاشت

مقامات پلیس ایالت جورجیا از کشته شدن 3 نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر در حادثه تیراندازی در ساختمانی در شهر «کالج پارک» خبر دادند.                                                 اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار […]

به گزارش هزار نیوز ؛

مقامات پلیس ایالت جورجیا از کشته شدن 3 نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر در حادثه تیراندازی در ساختمانی در شهر «کالج پارک» خبر دادند.

                                                اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ مقامات پلیس شهر «کالج پارک» در ایالت جورجیای آمریکا اعلام کردند در یک حادثه تیراندازی در آپارتمانی در این شهر دست‌کم سه نفر کشته و یک نفر زخمی شده است.

بنا بر گزارش منابع خبری، ظاهرا این حادثه تیراندازی در اقدام به دزدی افراد مسلح از یک واحد آپارتمان رخ داده که پس از ورود ضاربان به محل حادثه صاحبخانه نیز اقدام به تیراندازی کرده است.

بر اساس گزارش مقامات پلیس، بررسی‌ها در رابطه با این حادثه در حال انجام است اما احتمال می‌رود که فرد زخمی شده نیز که پس از اصابت گلوله به پایش خود را به بیمارستان رسانده، از هم‌دستان عاملان اصلی این تیراندازی باشد.

بنا بر این گزارش، اجساد سه قربانی این حادثه عصر روز دوشنبه در داخل این آپارتمان پیدا شده بود.

پلیس کالج پارک در حال بازجویی از فردی است که در زمان تیراندازی در داخل ساختمان بوده است. نیروهای پلیس همچنین دو نفر مظنون به دست‌ داشتن در این حادثه تیراندازی را نیز دستگیر کرده‌اند.

انتهای پیام/.منبع:فارس

انتهای متن/

اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه