رفتن به بالا
  • Tuesday - 28 June 2016 - 09:34
  • کد خبر : ۳۹۹۳۳
139301222027576272509814

لینک کوتاه:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تشریح کرد

جزئیات آزمایش محصول کارخانه شیر پگاه کرمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان با اشاره به اینکه نمونه‌گیری از محصولات کارخانه‌های شیر به شکل مستمر در حال انجام است گفت: جواب نمونه‌های آزمایشی کارخانه شیر پگاه کرمان مطلوب بود.                                               […]

به گزارش هزار نیوز ؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان با اشاره به اینکه نمونه‌گیری از محصولات کارخانه‌های شیر به شکل مستمر در حال انجام است گفت: جواب نمونه‌های آزمایشی کارخانه شیر پگاه کرمان مطلوب بود.

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛علی‌اکبر حق‌دوست در مورد آخرین وضعیت جواب آزمایشات انجام شده در ارتباط با تولیدات کارخانه شیر پگاه کرمان اظهار داشت: آزمایشات از مواد اولیه و تولیدات مربوط به این کارخانه حدود ده روز طول کشید و با دقت این محصولات مورد آزمایش قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه جواب آزمایشات انجام شده مطلوب بود و کارخانه مشکلی برای تولید ندارد گفت: در بازدید از این کارخانه مقدار مختصری محصولات با تاریخ مصرف گذشته کشف شد که برای مدتی آن قسمتها پلمب بود.

حق‌دوست با بیان اینکه محصولات کشف شده معدوم شد افزود: تذکرات لازم به مسئولان کارخانه داده شد که نگهداری تولیدات تاریخ مصرف گذشته به هر مقدار و به هر دلیلی ممنوعیت دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمان تصریح کرد: استدلال مسئولان کارخانه در بحث وجود محصولات تاریخ گذشته این بود که می‌خواستند در فرصت مناسب آنها را معدوم کنند و قصد وارد کردن به شبکه توزیع و بازار را نداشتند.

وی با اشاره به اینکه برای بازدید از کارخانه‌های شیر در استان کرمان زمان تعیین نمی‌شود خاطر‌نشان کرد: بازدید و بررسی محصولات لبنی در سطح بازار و محل کارخانه به شکل موردی و سرزده انجام می‌شود و این کار مستمر در حال انجام است.

حق‌دوست عنوان کرد: شهروندان نیز می‌توانند با مشاهده محصولات لبنی تاریخ گذشته یا سایر مواد غذایی مراتب را برای بررسی دقیق‌تر به دانشگاه علوم پزشکی کرمان گزارش کنند.

به گزارش تسنیم، حدود ده روز پیش بخشی از کارخانه شیر پگاه کرمان که محصولات تاریخ مصرف گذشته در آن نگهداری شده بود با بازدید مسئولان نظارتی و دادستانی کرمان پلمب شد.

دلیل نگهداری محصولات تاریخ مصرف گذشته از سوی مسئولان قضایی استان در حال بررسی است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه