رفتن به بالا
  • Monday - 20 June 2016 - 09:36
  • کد خبر : ۳۹۵۱۳
139305191925394173388374

لینک کوتاه:
فرماندار کرمان:

حاشیه‌نشینی در شهر کرمان مهار شده است‌/شیوع قلیان در میان جوانان و دختران ۱۳ سال به بالا

فرماندار کرمان گفت: در حوزه فعالیت‌های اجتماعی از جمله مبارزه با حاشیه‌نشینی، اعتیاد وغیره که از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است در استان کرمان اقداماتی انجام شده که مهار شدن حاشیه‌نشینی گواه این امر است.                                         […]

به گزارش هزار نیوز ؛

فرماندار کرمان گفت: در حوزه فعالیت‌های اجتماعی از جمله مبارزه با حاشیه‌نشینی، اعتیاد وغیره که از دغدغه‌های مقام معظم رهبری است در استان کرمان اقداماتی انجام شده که مهار شدن حاشیه‌نشینی گواه این امر است.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛محمدعلی توحیدی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کرمان، با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت:  اقتصاد مقاومتی تکلیفی برای همه ارکان نظام است و  نهادهای فرهنگی در نهادینه کردن این موضوع سهم زیادی دارند.

وی اقتصاد مقاومتی را یک ضرورت دانست، گفت: اقتصادمقاومتی یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است که رویکرد آن درون‌زا بودن است.

فرماندار کرمان با بیان اینکه زیرساخت‌های خوبی  برای موضوع اقتصاد مقاومتی باید تهیه و تدوین شود، تصریح کرد: به ظرفیت‌های بومی در راستای اقتصادمقاومتی باید توجه شود؛ پایه و اصل اقتصاد مقاومتی، مردم هستند که باید آنان را درگیر این موضوع کرد.

توحیدی با بیان اینکه اقتصادمقاومتی نیز برون‌گرا هم است، گفت: اقتصادمقاومتی، بازارهای متفاوتی برای کالاهای خود ایجاد می‌کند و دانش‌بنیان و عدالت‌بنیان است و توازن منطقه‌ای را دنبال می‌کند.

وی عملکرد استان در زمینه اقتصادمقاومتی را خوب ارزیابی کرد و افزود: طرح‌های مثلث توسعه و قراردادن شهرستان قلعه‌گنج به عنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی گواه این امر است.

فرماندار کرمان بیان‌کرد: در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی استان کرمان با در نظر گرفتن مناطق هم ظرفیت به هشت منطقه اقتصادی، تبدیل شده است و همه تلاش مسئولان  برای انجام یک فعالیت خوب است.

توحیدی با بیان اینکه استان کرمان در تشکیل جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی در مقایسه با دولت عقب است، خاطرنشان کرد: با این وجود تمام واحدهای نیمه‌تعطیل و راکد را شناسایی و ظرفیت‌ها و فرصت‌ها را برای ایجاد موقعیت‌های جدید بازنگری کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: در حوزه فعالیت‌های اجتماعی در پنج آیتم که از جمله دغدغه‌های مقام معظم رهبری است شامل مبارزه با حاشیه‌نشینی، بحران‌های جنسی، اعتیاد و غیره  اقداماتی  در استان انجام شده که مهار شدن حاشیه‌نشینی در کرمان گواه این امر است.

فرماندار کرمان با اشاره به شیوع قلیان به ویژه در میان جوانان و دختران 13 سال به بالا در شهر کرمان، خاطرنشان کرد: این امر برای آینده نگران‌کننده و  به عنوان سرطان خاموش شناخته شده است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه