رفتن به بالا
  • Sunday - 19 June 2016 - 13:30
  • کد خبر : ۳۹۴۷۲
13950323213404357910214

لینک کوتاه:
در بیانیه‌‌ای صورت گرفت

حمایت ۲۳۷ نماینده مجلس از بیانات امام خامنه‌‌ای در جمع کارگزاران نظام

۲۳۷ تن از نمایندگان مجلس از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع کارگزاران نظام حمایت کردند.                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛ 237 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

۲۳۷ تن از نمایندگان مجلس از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع کارگزاران نظام حمایت کردند.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛ 237 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(یکشنبه، 30 خرداد) خانه ملت در بیانیه‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع کارگزاران نظام حمایت کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

سپاس خداوندی را سزا است که نعمت رهبری فرازانه شجاع، آگاه و دوراندیش را بر ما ارزانی نمود تا افق خورشید تدبیرش روشنگر راهمان باشد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حمایت قاطع از سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام و سران قوا مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، دولت، مجلس و قوه قضاییه را به نکات زیر که الهام گرفته از فرمایشات رحمت‌آمیز مقام معظم رهبری است را یادآوری می‌کنیم.

کارگزاران با شناخت ظرفیتهای عظیم کشور برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی برای حل مشکل اساسی رکود بیکاری و تحقق اقتصاد مقاومتی را شتاب بخشند و موجب مصونیت و اقتدار بیشتر ملت و کشور شوند.

توجه به صنایع کوچک و متوسط، حمایت از شرکتهای دانش‌بنیان، جلوگیری از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند و یا مورد نیاز کشور نیستند، ‌تبدیل تجهیزات فرسوده  صنایع، توجه به بخش کشاورزی  و تمرکز بر سرمایه‌گذاری برای تولید و صادرات فراورده‌های نفتی به جای خام‌فروشی که می‌تواند باعث تحرک اقتصادی و ایجاد اشتغال شود، باید مورد توجه جدی دولت و مسئولان قرار گیرد.

ما با سپاس فراوان از مذاکره‌کنندگان کشورمان از همه موافقان و مخالفان برجام می‌خواهیم با شیوهایی منصفانه و با بیان محسنات و معایب از هرگونه سخنان مبالغه‌آمیز در مخالفت و موافقت برجام پرهیز نمایند.

ما براساس دستور صریح قرآن کریم مبنی بر وفای به عهد  پیمان تا زمانی که طرف مقابل بر تعهداتش پایبند باشد بر عهدمان و برجام پایبند خواهیم بود و در صورت بدعهدی و پیمان‌شکنی طرف مقابل درسی فراموش نشدنی به پیمان‌شکنان می‌دهیم و استکبار را از نقض پیمانش پشیمان خواهیم کرد.

صنعت راهبردی هسته‌ای باید حفظ و توسعه یابد و قابلیتهای این صنعت و نیروی انسانی توانای آن و امکان رسیدن آن به وضعیت قبلی همواره باید مورد مراقبت و توجه قرار گیرد.

ما در برابر رفتار جنایت‌آمیز و همراه با عناد  استکبار جهانی که موجودیت جمهوری اسلامی ایران بزرگ را نشانه گرفته است، باید براساس فرمان صریح قرآن کریم قدرت ایمانی، ‌اقتصادی، دفاعی، علمی، سیاسی و جمعیتی خودرا افزایش دهیم و با تمام نقشه‌های شوم استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی مقابله کنیم.

حفظ وحدت  و انسجام ملی با وجود همه اختلافها و سلایق گوناگون سیاسی و حمایت و نقد منصفانه توجه ویژه به منافع ملی و روحیه استکبارستیزی باید مورد توجه مردم، مسئولان و گروه‌های سیاسی قرار گیرد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بار دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌نماییم که در تحقق رهنمودهای دقیق و راهگشای  انقلابی معظم‌له از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنیم.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه