رفتن به بالا
  • Saturday - 25 June 2016 - 09:32
  • کد خبر : ۳۹۷۰۰
139310161450167044448314

لینک کوتاه:
امام جمعه بوکان:

حکام بحرین با سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم خود را در گرداب خطرناکی افکندند/ سقوط آل خلیفه نزدیک است

امام جمعه بوکان گفت: حکام بحرین با سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم بحرینی نشان دادند که از عقل و درایت کافی برخوردار نبوده و خود را در گرداب خطرناکی افکنده‌اند.                                                 […]

به گزارش هزار نیوز ؛

امام جمعه بوکان گفت: حکام بحرین با سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم بحرینی نشان دادند که از عقل و درایت کافی برخوردار نبوده و خود را در گرداب خطرناکی افکنده‌اند.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ماموستا عبدالرحمن خلیفه‌زاده اظهار داشت: شیخ عیسی قاسم فراتر از یک نماد برای مردم بحرین بوده و خط مقدم شیعیان در بحرین به شمار می‌آید و صرف نظر از مکان بالای وی در عرصه دین، وی جایگاه والایی نیز در بحرین دارد.

وی گفت: سلب تابعیت یک عمل غیرانسانی و شیطانی است چون کسی که خود و اجدادش در کشوری زیسته‌اند در آن کشور حق دارند و هیچ‌ کس نمی‌تواند از آنها سلب تابعیت بکند.

امام جمعه بوکان تصریح کرد: مردم مسلمان و مظلوم بحرین سال‌های بسیاری است که تحت ظلم، تبعیض،بی‌عدالتی و ضدانسانی آل خلیفه قرار گرفته‌ و حال که اعتراضی نسبت به آن به ویژه توسط برادران اهل تشیع صورت می‌گیرد این گونه پاسخ آنها را داده و می‌خواهند صدای آنها را در نطفه خاموش کنند.

ماموستا خلیفه‌زاده بیان کرد: آل خلیفه فرقه‌ای هستند که خود را بزرگ و مستبد پنداشته و از عقل و درایت کافی برخوردار نیستند و خود را در گرداب خطرناکی افکنده‌اند که روز به روز بر گرفتاری آنها افزوده و تاوان آن را که نتیجه‌ای جز نابودی این رژیم نخواهد بود به زودی می‌بینند.

وی افزود: نهضتی که اکنون در بحرین آغاز شده از جمهوری اسلامی ایران سرچشمه می‌گیرد و حتی نقل است که می‌گویند در زمان حکومت پهلوی در ایران یکی از امامان جماعت و طلبه‌ها به این رژیم اعتراضی کرده بود و بنابراین، نخست او را از طلبیگی انداختند و بعد او را از تابعیت ایران سلب و در آخر اعدام کردند اما مردم بحرین باید آگاه باشند و از حق خود دفاع کرده و بدانند که حق گرفتنی است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه