رفتن به بالا
  • Monday - 13 June 2016 - 11:15
  • کد خبر : ۳۸۸۸۸
3

لینک کوتاه:
دکتر تارم امام جمعه شهرستان بردسیر مطرح کرد:

خدمت به عبادت کنندگان خداوند اجر و پاداش فراوانی دارد

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه بردسیر گفت: به حمدالله بنحو شایسته با خدمات ارزنده و صادقانه شما عده ای توانستند در 3 روز در خانه خداوند تبارک وتعالی با این عبادت جامع و کامل مشغول بشوند که قطعا اجر وپاداش شما از آن عزیزان بیشتر نباشد کمتر نیست و نخواهد بود. به گزارش […]

به گزارش هزار نیوز ؛

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه بردسیر گفت: به حمدالله بنحو شایسته با خدمات ارزنده و صادقانه شما عده ای توانستند در 3 روز در خانه خداوند تبارک وتعالی با این عبادت جامع و کامل مشغول بشوند که قطعا اجر وپاداش شما از آن عزیزان بیشتر نباشد کمتر نیست و نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار هزار نیوز در بردسیر ؛ حجت الاسلام و المسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه ی شهرستان بردسیر در مراسم تجلیل از دست اندرکاران برگزاری مراسم معنوی اعتکاف ضمن آرزوی مغفرت برای مرحوم سبزوای شاعر ادیب و توانای انقلاب اسلامی گفت: از مجموعه فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی تقدیر و تشکر می کنم.

وی ادامه داد: از حضور و تلاش های همه ی عزیزانی که در برگزاری مراسم معنوی اعتکاف شرکت داشتند ؛ تشکر کرده و این زحمات را ارج می نهیم.

امام جمعه بردسیر افزود: به حمدالله بنحو شایسته با خدمات ارزنده و صادقانه شما عده ای توانستند در 3 روز در خانه خداوند تبارک وتعالی با این عبادت جامع و کامل مشغول بشوند که قطعا اجر وپاداش شما از آن عزیزان بیشتر نباشد کمتر نیست و نخواهد بود.

حجت الاسلام تارم ابراز امیدواری کرد: انشاالله امیدواریم خداوند تبارک و تعالی به همگی ما توفیق عنایت نماید که چنین خدمات ارزنده وشایسته ای را به بندگان خداوند تبارک و تعالی انشالله انجام بدهیم.

وی افزود: انشالله امیدواریم که در سال آینده متوانیم هم برتعداد و هم برکیفیت معتکفین اضافه کنیم ؛ و انشالله شاهد حضور بیشتر جوانان عزیز در بحث اعتکاف باشیم.

انتهای متن/ه

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه