رفتن به بالا
  • Sunday - 12 June 2016 - 10:32
  • کد خبر : ۳۸۷۶۸
VarzeshKhabar-Picture-91144261220161a86e3ae-48a9-4b2f-a428-26eb57ce0c76_Full

لینک کوتاه:

خرید باشگاه نفت برای شادی دل هواداران

به گزارش هزار نیوز ؛پس از آنکه باشگاه مس کرمان در مسابقات ليگ دسته يک کشور نتوانست توفيقي حاصل کند و در نهايت با خلق کلي شگفتي و حاشيه و سوژه براي دوستداران فوتبال در نهايت با رتبه نازل ششم به کار خود در اين رقابتها پايان داد , طبق روال چند سال اخير مديران و بازيکنان […]

به گزارش هزار نیوز ؛

به گزارش هزار نیوز ؛پس از آنکه باشگاه مس کرمان در مسابقات ليگ دسته يک کشور نتوانست توفيقي حاصل کند و در نهايت با خلق کلي شگفتي و حاشيه و سوژه براي دوستداران فوتبال در نهايت با رتبه نازل ششم به کار خود در اين رقابتها پايان داد , طبق روال چند سال اخير مديران و بازيکنان وعده سرخرمن سال آينده را به هواداران دادند . وعده اي که با توجه به قوانين جديد صعود به ليگ برتر و يارگيري شديد تيم هايي همچون ملوان و خونه به خونه و راه آهن بعيد به نظر مي رسد که امسال نيز جامعه عمل بپوشد و هوادارن بايد همچنان در حسرت ليگ برتر باقي بمانند .


هرچند که باشگاه مس در زمينه بازيکن گيري و تغييرمربيان چندان با سياست عمل نميکند اما گويا در زمينه تغيير مديريت با وسواس کامل برخورد ميکند و اين موضوع را ميتوان به عينه از بعضي گرد همائيها و تجمعات در مقابل استانداري مشاهده کرد .


از گوشه کنار شنيده ميشود که باشگاه مس يکي از خريداران سهام باشگاه نفت ميباشد و مديران مسي توافق خود را براي خريد سهام اين باشگاه و به نوعي ميان بر براي صعود به ليگ برتر اعلام کرده اند. با تواجه به مشکلاتي که براي خريداران حقيقي همچون حسين هدايتي در راه خريد باشگاه پرسپوليس ايجاد شده است بعيد ميباشد که از سوي سازمان ليگ مشکل و مانعي در راه خريد باشگاه نفت بر سر راه مديران مس واقع شود .


بايد منتظر ماند و ديد که آيا اين امر محقق ميشود يا اين موضوع در حد يک شايعه باقي خواهد ماند

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه