رفتن به بالا
  • Saturday - 25 June 2016 - 12:21
  • کد خبر : ۳۹۷۳۲
139504041734418247991814 (1)

لینک کوتاه:
در نامه‌ای به رئیس دانشگاه

دانشجویان خواستار اعلام جزئیات حادثه خوابگاه دانشگاه کاشان شدند

پس از انتشار اخباری مبنی بر خودکشی یکی از دانشجویان بورسیه دانشگاه کاشان، دبیر یکی از تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه خواستار بیان جزئیات این حادثه شد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

پس از انتشار اخباری مبنی بر خودکشی یکی از دانشجویان بورسیه دانشگاه کاشان، دبیر یکی از تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه خواستار بیان جزئیات این حادثه شد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ پس از انتشار اخباری مبنی بر خودکشی یکی از دانشجویان بورسیه در دانشگاه کاشان، امیرحسین چگونیان دبیر شورای مرکزی جامعه اسلامی این دانشگاه در نامه‌ای به عباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان خواستار بررسی علت مرگ این دانشجوی دکترای کشورمان شد.

در بخشی از این نامه آمده است: غروب پنجشنبه خبر خودکشی دانشجوی دکترای شیمی دانشگاه کاشان، همه دانشجویان و اساتید دانشگاه را در بهت قرار داد. هنوز دانشجویان دکتری و آشنایان دانشجوی فوت شده خبر را نپذیرفتند. همه جا حرف‌هایی از این فاجعه شنیده می‌شود، گاه درست، گاه دروغ، گاه با غرض!

این نامه می‌افزاید: با توجه به اینکه این فاجعه در خوابگاه دانشگاه رخ داده و با توجه به اینکه نامبرده از دانشجویان لغو بورس بوده‌، از جنابعالی انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر به این موضوع رسیدگی شود و قبل از گرم‌تر شدن بازار شایعات، دلایل و انگیزه این فاجعه را دریافت و به همراه جزئیات فاجعه و رزومه و سوابق ایشان اعلام کنید.

در پایان این نامه تاکید شده است: امیدواریم با برگزاری جلسات و پیگیری‌های لازم، دیگر شاهد این موضوع نباشیم، کما اینکه اگر دفعات قبلی به دنبال پیشگیری بودیم، این اتفاق تکرار نمی‌شد. مطمئنا برگزاری جلسه‌های روانشناسی مخصوصا برای دانشجویان خوابگاهی به شدت نیاز است و این نیاز به طور کامل نادیده گرفته شده است.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه