رفتن به بالا
  • Monday - 20 June 2016 - 09:19
  • کد خبر : ۳۹۴۹۵
139503310232166217955534

لینک کوتاه:
یورو ۲۰۱۶- فرانسه

دبیازی: اگر در جام بمانیم، باز هم دردسرساز می‌شویم

سرمربی ایتالیایی تیم ملی آلبانی از خلق اولین پیروزی تاریخ فوتبال آلبانی در جام‌ملت‌های اروپا ابراز خوشحالی کرد.                                                    اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید به گزارش هزار نیوز؛جانی […]

به گزارش هزار نیوز ؛

سرمربی ایتالیایی تیم ملی آلبانی از خلق اولین پیروزی تاریخ فوتبال آلبانی در جام‌ملت‌های اروپا ابراز خوشحالی کرد.

                                                   اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزار نیوز؛جانی دبیازی، پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل رومانی و کسب اولین 3 امتیازی تاریخ فوتبال این کشور در جام‌ملت‌های اروپا در پایان رقابت‌های گروه اول رقابت‌های یورو 2016، عملکرد شاگردانش را ستود.

سرمربی پیشین باشگاه مودنای ایتالیا گفت: اطمینان دارم با این پیروزی، شادی بزرگی برای همه مردم متولد آلبانی در سراسر دنیا به وجود آوردیم. در بازی با رومانی آنچه باید در 2 بازی قبلی انجام می‌دادیم را به نمایش گذاشتیم و گل زدیم. در هر 3  بازی تیمی قدرتمند و باکیفیت نشان دادیم و مقابل تیمی که در مرحله مقدماتی یورو 2016 فقط 2 گل دریافت کرده بود، نمایش خوبی ارائه کردیم.

وی افزود: امیدوارم در تمام بازی‌ها این‌گونه ظاهر شویم. در بازی منتظر ماندیم تا حریف به ما فضا بدهد و حمله را شروع کنیم. به طور کلی از عملکرد خط دفاع تیم راضی هستم. انتظار شروع خوبی را از رقیب داشتیم. خوشبختانه خیلی خوب فضاها را بستیم و در ضدحملات زهر لازم را داشتیم. چند اشتباه داشتیم اما در مجموع قدرتمند بودیم. اگر در جام بمانیم، باز هم برای تیم‌ها دردسرساز می‌شویم.

انتهای پیام/ منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه