رفتن به بالا
  • Saturday - 11 June 2016 - 08:48
  • کد خبر : ۳۸۵۳۳
13950321000531_PhotoA

لینک کوتاه:
حضور مربیانی از نسل نو روی نیمکت تیم‌های اصفهانی

دربی جذاب همشهری‌ها در راه است

با تمدید قرارداد یحیی گل‌محمدی و انتخاب عبدالله ویسی، دو تیم اصفهانی، نمایندگانی از نسل نو مربیان را به خدمت گرفتند تا تقابل جالبی روی نیمکت دو تیم همشهری رقم بخورد و دربی‌های جذابی در انتظار هواداران باشد                                   […]

به گزارش هزار نیوز ؛

با تمدید قرارداد یحیی گل‌محمدی و انتخاب عبدالله ویسی، دو تیم اصفهانی، نمایندگانی از نسل نو مربیان را به خدمت گرفتند تا تقابل جالبی روی نیمکت دو تیم همشهری رقم بخورد و دربی‌های جذابی در انتظار هواداران باشد

                                                      اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛ دو تیم سپاهان و ذوب‌آهن مردان اول نیمکت خود را شناختند تا با خیال راحت فصل نقل و انتقالات را پی گرفته و سپس وارد برنامه آماده‌سازی پیش‌فصل شوند.

در تیم ذوب‌آهن همان‌طوری که پیش‌بینی می‌شد قرارداد یحیی گل‌محمدی به تمدید رسید تا این مربی برای سومین فصل متوالی روی نیمکت سفید و سبزپوشان اصفهانی بنشیند.

در تیم سپاهان نیز عبدالله ویسی به‌ عنوان سرمربی انتخاب شد تا سکان هدایت این تیم اصفهانی را بر عهده بگیرد و با انتخاب‌های صورت گرفته زمینه حضور دو مربی جوان و با دانش روی نیمکت دو تیم فراهم شد تا تقابل جالبی از این لحاظ رقم بخورد.

گل‌محمدی در دوران بازیگری از شهرت بیشتری نسبت به ویسی برخوردار بود و سال‌ها در ترکیب تیم ملی کشورمان به میدان رفت و پس از پایان دوران بازیگری به حرفه مربیگری پرداخت.

گل‌محمدی در چندین تیم لیگ برتری سابقه مربیگری داشت اما اوج کار وی به دوران حضورش در تیم ذوب‌آهن برمی‌گردد که با این تیم دو قهرمانی در جام حذفی و کسب دو سهمیه آسیایی را تجربه کرد و توانست نامش را وارد چرخه مربیانی قرار بدهد که در فوتبال ایران سابقه قهرمانی دارند.

عبدالله ویسی هم پس از پایان دوره بازیگری که بهترین زمان آن در سپاهان به وقوع پیوست، به جرگه مربیان پیوست و از همان ابتدای حضور در لیگ برتر توانست برای خود اسم‌ و رسمی دست‌وپا کند اما قهرمانی در تیم استقلال خوزستان در فصل پانزدهم موجب شد تا ویسی در مسیر تازه‌ای قدم بگذارد.

گل محمدی و ویسی در دوران حضور در لیگ برتر در هر تیمی که حضورداشته‌اند، تیم‌هایشان به اجرای برنامه‌های تاکتیکی مطرح بوده‌اند و بازی‌هایی را به نمایش گذاشته‌اند که تماشاگرپسند بوده است.

در لیگ پانزدهم در هر دو دیداری که استقلال خوزستان و ذوب‌آهن به مصاف هم رفتند، برتری با شاگردان ویسی بود، از این‌ رو پیش‌بینی می‌شود تقابل دو مربی در دربی آینده فوتبال اصفهان از جذابیت بالایی برخوردار باشد، ضمن اینکه هر دو مربی جوان با تیم‌هایشان نیز می‌توانند در کورس قهرمانی رقابت جالبی را رقم بزنند.

انتهای پیام/منبع:فارس

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه