رفتن به بالا
  • Sunday - 26 June 2016 - 09:13
  • کد خبر : ۳۹۷۹۲
139309101822107994198724

لینک کوتاه:
نماینده مردم لنجان:

دریافت حقوقهای نجومی با شگردهای مختلف/لزوم شفاف‌سازی از سوی دولت

نماینده مردم لنجان در مجلس با بیان اینکه پرداختها باید براساس قانون صورت گیرد، بر لزوم شفاف‌سازی موضوع حقوقهای نجومی از سوی دولت تاکید کرد.                                                      اخبار هزار نیوز  را از […]

به گزارش هزار نیوز ؛

نماینده مردم لنجان در مجلس با بیان اینکه پرداختها باید براساس قانون صورت گیرد، بر لزوم شفاف‌سازی موضوع حقوقهای نجومی از سوی دولت تاکید کرد.

                                                     اخبار هزار نیوز  را از « کانال هزار توی خبر »دنبال کنید

به گزارش هزارنیوز؛محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی درباره حقوق نجومی برخی از مسؤلین دولت اظهار کرد: باید پرداخت حقوق به مدیران و مسؤلین  براساس قانون صورت بگیرد. اعداد و ارقامی که امروز عنوان شده مطابق قانون نیست و احتمالاً راههایی را برای  دور زدن قانون پیدا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این آمار با قوانین حقوق و دستمزد سازگاری ندارد، افزود: آنها با شگردهای مختلف عناوینی را پیدا می‌کنند تا حقوق را بصورت تصاعدی بالا ببرند.

کوهکن با اشاره به حساسیت مجلس درموضوع فیشهای حقوقی گفت: مجلسی که از این حواشیها دور بوده و دقیقاً حقوق نمایندگان آن مشخص است، می‌تواند برای برطرف کردن این دغدغه در جامعه و برگرداندن آن سر مرزی که قانون مطرح کرده پیگیر باشد.

عضو کمیسیون تدوین و آیین‌نامه داخلی مجلس درباره اظهارات برخی از مقامات دولتی که مخالف رسانه‌ای شدن موضوع حقوقهای نجومی هستند، تاکید کرد: اگر مدیرانی حقوق آنچنانی دریافت کرده‌اند، حتماً لازم است رسانه‌ها به این موضوع مهم بپردازند و از پنهان کاری خودداری شود تا مردم اعتماد کنند که دولت با این‌‌گونه اعمال غیر قانونی برخورد می‌کند.

نماینده مردم لنجان در مجلس بر لزوم شفاف‌سازی موضوع حقوقهای نجومی از سوی دولت تاکید کرد.

انتهای پیام/منبع:تسنیم

انتهای متن/
اشتراک گذاری در تلگرام اشتراک‌گذاری فوری این خبر با دوستان در تلگرام‬
هزار نیوز ‫عضویت در کانـال تلگرام هزار نیوز‬
صفحه اینستاگرام هزار نیوز ‫عضویت در صفحه اینستاگرام هزار نیوز‬
کانال سلام هزار نیوز ‫کانال سلام هزار نیوز‬

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه